vervolg Lagere School Klas 4 en klas 5 krijgen vandaag hun schrift mee naar huis dat gaat over"Jezus Profeet (ïletterdaad" (Paasprojoct) De kinderen van deze klassen zonden graag hebben dat U, ouders dat eens doorleest- Een gesprek hierover vinden ze bovendien fijn. VERENIGINGEN PONYCLUB "DE EENDRACHT"i Vanaf deze plaats 'uiillen mij U hartelijk bedanken voor het oud ijzer mat mij verleden zeterdag meer hebben mogen ophalen. 'K-rinomedstri jd; Zoals eerder bekend is gemaakt hebben mij op Paasmaandag een grote kringmedstrijd maarmee hot zomerseizoen 1974 mordt ge opend. Aan deze medstrijd nemen 14 verenigingen deel die dan strijden om de meeste erelinten mee naar huis te kunnen nemea. Om 10 uur begint deze kringmedstrijd met ind, dressuur, verdeeld over 14 ringen en in 2 ringen mordt er nog de caprillie proef afgenomen. Wie graag veel pony's mil zien moet zeker kijken mant in totaal heoben er meer dan 400 combinatie's ingeschreven. Tevens is dit een mooie gelegen heid om eens nader met de pony ruitersport kennis te maken. Wij nódigen U dan ook graag uit om hier een bezoek aan te brengen. Voor hen die vroeg millen komen en millen blijven totdat het afgelopen is, is er op het terrein van W. Geerots een consumptie tent geplaatst maar U vanallos kunt krijgen om de honger en dorst te bestrijden. De entroe is vrij. Wij mensen U allen die het ons mogelijk maken om deze dag te kunnen organiseren veel plezier en kijkgenot toe. Namens het bestuur van de ponyclub "De Eendracht". LIIÏIBURGsT VROUWEN BEWEGING; Wij mensen.alle leden van de L.V.B. een Zalig Pasen en fijne feestdagen. HANDBOOGSCHUTTER IJ "DE BATAVIEREN";. Uitslag medstrijd Batavieren - Indianen Koningslust gehouden op 30 maart j.i«_ De 15 hoogste Batavieren behaalden 3.019 punten. Hoogste schutter mas Ant, Kuij- pers met 226 punten. De 15 hoogste schutters van Indianen behaalden 3.123 punten. Hoogste schutter mas 3. Vaassen met 224 punten. Een overminning voor de Indianen met 104 punten. Uitslag medstrijd St. Joris Leunen - Batavieren. St. Joris behaalden met 18 schutters 3.564 punten - Hoogste schutter mas S. Na- buurs met 228 punten. Batavieren behaalde met 18 schutters 3.513 punten - hoogste schutter mas Ant. Kuypers met 226 punten. Dus een nederlaag van 51 punten. Zaterdag 20 april a.s. thuismedstrijd Batavieren tegen St. Hubertus Morselo. Waarschijnlijk zullen de aanvangsuren enigszins vervroegd morden maar dit zal met de opstelling van de zestallen' in "De Schans" morden bekend gemaakt. De secretarid P. Poels.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 7