- 6 - S.V. CASTENRAY s Uitslaaen zondag 7 april; Castenray 1 - R.K.Ü.E.V. 2 Castenray 2 - D.I.S. 1 - Castenray 3 - D.I.S. 3 - Programma komend mecxends Paasmaandag 15 april Leunen 1 - Castenray 1 - aanvang 14.00 uur. Zaterdag 13 april; Castenray 2 - UJittenhorst 4 - aanvang 17,00 uur. J, Geheel volgens de verpachtingen is Castenray 1 erin geslaagd beslag te leggen op de kampioenstitel in de tweede klasse X, Dit kampioenschap geeft tevens recht op promotie naar de le klasse. Castenray had aan gelijkspel tegen R.K.D.E.V, 2 voldoende, maar vanaf het begin- signaal werd er met groot enthousiasme op winst gespeeld. Vooral de eerste helft kreeg het talrijke publiek een spannende partij te zien, daaz R.K.D.E.V.'2 zeer goed en vooral ook zeer sportief tegenstand bood. Castenray 1 was oen paat keer dicht bij een doelpunt door schoten van Nico Btlddiger en een prachtige kopstoot van hay IDeys, maar de Arcenso goalie wist vooralsnog zijn doel schoon te houden. Op slag van rust konden de supporters dan eindelijk voor de eerste keer juichen. Een prachtig doelpunt van Dan Arts maakte aan de eerste onzekerheid een einde. Gestimuleerd door dit doelpunt ging Castenray na.de pauze door en het was weder om Dan Arts, die na 10 minuten het tweede doelpunt van de a.s. kampioenen liet aantekenen. Het pleitte voor de Areenae ploeg, dat ze met oen zekere nedGrlaag in het vooruitzicht zich toch van hun beste en sportiefste kant lieten zien. Doelpunten van Hay tlleys en Nico Buddiger brachten de eindstand tenslotte op 4-0. Na de wedstrijd hield de voorzitter van S.V, Castenray.,.een felicitatierede en werden namens het bestuur bloemen aangeboden. Ook de aanvoerder van R.K.D.E.V. 2 bracht mede namens zijn spelers en bestuur de hartelijke gelukwensen over en doelde nog eens op het feit dat IGsselsteyn 1, onze voornaamste rivaal, twee keer door hen verslagen was. Daarna bood elke speler van Arcen zijn persoonlijke tegenstan der een fraaie bos tulpen aan, Een zeer leuke geste kwam ook nog van de L.V.B, Namens alle leden liet de voor zitster een welgemeend proficiat gepaard gaan met de nodige bloemen. Toen was het de beurt aan de talrijke supporters om onder de tonen van de Oiriose blaaskapel de kampioenen te feliciteren. Na de douche werden de spelers in een fleurig treintje vervoerd naar het club lokaal, alwaar de feestelijkheden tot in de kleine uurtjes werden voortgezet. Verslag Castenray 2 - D.I.5. 1: De laatste thuiswedstrijd heeft Castenray 2 geen winst kunnen brengen. Integendeel zelfs. Er werd nl. met 2-1 verloren in Oirlo - Castenray van Dirlo 1, waardoor Castenray 2 met nog één wedstrijd te spelen nog steeds niet vrij is van degrada tie. Tegen D.I.S. 1 heeft er beslist een gelijkspel ingezeten, getuige de vele kansen die Castenray vooral in de 2de helft kreeg. Door een bijzonder gelukkig doelpunt nam D.I.S. na een half uur spelen de leiding Good old Piet Heidens was de maker hiervan. In de tweede helft kwam D.I.S. er niet meer aan te pas, maar zoals zo vaak wistwn ze de enige kans die ze kregen te benutten. Het duurde tot 5 minuten voor het einde voordat Castenray vöia Dan Rambags de eer kon redden. In de allerlaatste minuut kreeg D.I.S. zelfs nog een strafschop te nomen, maar deze werd tegen de lat go- schoten. Delkatste wedstrijd tegen Leunen 3 zal de beslissing moeten brengen over wel of niet degraderen. -4-0. 1-2. 0-1. KAHP10FN

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 14