TUINBOUlilVERENIG ING: Leden aspergestelers Voor een bespreking van de te volgen werkzaamheden voor het komende seizoen worden ALLE'TELERS VERWACHT op dinsdag 16 april a.s. om 20,00 uur in caf£ Hesen-Kuijpers, Tevens worden SP weer augurkensorteerders of sorteersters gevraagd - spoedige opgave hiervoor gewenst, De secretaris. H, UJismans. TE KOOP: KINDERSTEP - 12,50. Lollebeekweg 7, tel,: 5 6 3, De laoere school publiceert. een mededeling. De vakantie begint zaterdag de 13e en eindigt zondag de 21ste, Kinderen en ouders prettige vakantie en vooral een Zalig Paasfeest, Uw schoolteam heeft dinsdag weer vele indrukken opgedaan bij de Onderwijsten toonstelling in Utrecht, Zoals bij elke tentoonstelling van nieuwigheden is er voel: "om je vingers bij af te likken", tUe hopen vele indrukken en ideeën ook 'n beetje te laten verwe zenlijken in onze school, zodat Uw kinderen aan onze "studiedag" ook resultaten zullen zien. Verder hebt U in de brievenbus een tijdschrift zien liggen vandaag "De School". Elk ouderpaar die schoolkinderen 'heeft zou eigenlijk toch een klein beetje op de hoogte moeten zijn van de vele veranderingen die er in ons onderwijs plaats vinden. De toekomst van Uw kinderen is ermee gemoeid. Nu is er een uitgever die (natuurlijk niet zonder financiële bedoelingen) U de gelegenheid biedt om eens kennis te maken met een tijdschrift (zoals Ouders van Nu) waarin De School tor sprake komt. Hebt U interesse dan is dit de moeite waard, Hoe 't besteld moet worden enz. zit erin. Personeel L,S, publiceert vérder,het tweede opstel: Pietje Prik. Stap, stap, stap wie komt daaraan, de burgemeester. Pietje Prik ziet de burgemester wat een hast denkt Pietje, lYlaar nu willen we eerst maar eens weten wie Pietje Prik is, Pietje is een gewone kleermaker. Ting, ring, ting, ring, ja burgemeester ik kom al. ring, ting, ring, ting daar belt de burgemeester al weer. Daar is Pietje bij de deur hij doet open. Dag me neer de burgemeester. Dag Pietje ik moet. een nieuw pak en het moet de volgende week klaar. UJatl de volgende week zegt Pietje. 3a, de volgende week. En waarom, vraagt Pietje. Dat is een geheim. En waarom vraagt Pietje? Nou zal ik het dan toch maar zegen, zegt de burgemeester, maar dan heel zagt in je oor. Goed, zegt Pietje. Nou, luister dan, zegt de burgemeester. Volgende week komt de konin hier. De ko, ko, konin? stammelt Pietje. 3a en dan moet ik een nieuw pak. UJant ik wil er piek fijn uitzien. Goed, zegt Pietje. Dag zegt de burgemester. Dag zeg Pietje, Maar op dat moment wort er gebelt. Piojte doet open, de secre taris, Ook een nieuw pak? vraagt Pietje Prik. 3a zeg de helper van de burgemeester. Ook omdat de konig komt zegt Pietje Prik, Hoe weet je dat. De burgemeester zei het. Egt waar? 3a, zegt Pietje. Peter UJeys,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 12