- 2 - PAROCHIENIEUWS Week uan 30 maart - 6 april 1974, misdienaars: Dac Classens en Henk Vollenberg, Dac en Bennie Wismans. Hoogmis: Dan en Willie Vollenberg. Vijfde zondag in de Veertigdagentijd, Zaterdag: 19,00 uur: ouerl, fam. Arts - u, Rens. Zondag: 8,00 uur: Dan Willems, 10,00 uur: ouerl, fam, Dinghs - Friezen, lïlaandag: 7,30 uur: ouerl. fam. Verhoeuen - Houben. Dinsdag: 8,00 uur: Dosephina Seykens - Collin. Woensdag: 8,00 uur: Gezinsmis (int, offeraars). Donderdag: 7.30 uur: ouerl, fam. Vrijdag: Eerste urijdag bijzonder toegeuiijd aan de verering van hot H.Hart, 8.00 uur: ter ere van het H.Hart. Zaterdag: 19,00 jur: ouerl, ouders Tielen - Tacken. Donderdagauond om 19.30 uur repetitie uan het Kerkelijk Zangkoor. minister u.d. Stee in Oirlo. a.sWoensdag 3 april a.s. zal minister uan Landbouw, zijne Excellentie lYlr. u.d. Stee, een bezoek brengen aan Venray, In de namiddag, om precies 14»3Q uur zal hij in Zaal Rongen te Oirlo zijn uoor het houden uan een inleiding uoor de Kring Venray u.d. L.L.T.B. Na deze inleiding is er gelegenheid tot discussie. Wij nodigen hierbij alle leden uan de L.L.T.B. uit uan deze gelegenheid gebruik te maken, om uan de laatste ontwikkelingen in het landbouwbeleid op de hoogte te blij- uen. We raden U aan tijdig aanwezig te zijn, daar U waarschijnlijk erop kunt rekenen dat er ueel bezoek op deze bijeenkomst zal zijn. L.L.T.B. Castenray. KATHOLIEKE DONGEREN BEWEGING: a.s. Donderdag 4 april uan 7 tot 9 uur kienen in het clublokaal uoor alle groepen. De Leidsters. BILDARTCLUB "DE KETSERS": Uitklagen: Klasse A - Castenray - Kruispunt 6 - 4. Klasse C - Kruispunt - Castenray 2 - 8, Programma: Klasse A - Wanssum - Castenray - urijdag a.s. 29 maart. America - Castenray - dinsdag 2 april a.s. Klasse C - Castenray - Wanssum - donderdag 4 april a.s. LIIY1BURGSE VROUWEN BEWEGING: - De Lourdes-reis is dit jaar gewonnen door meur. Hesen- Kuypers. 2 april a.s, is er een dag uoor alleenstaanden in Venlo. Do ulooien zijn weer geuangen. Willen de dames uan de L.V.B, die mee willen helpen om ze goed op en uan de markt te brengen zich uandaag of morgen euen melden bij een der bestuursleden? S.V.P. a.s. zondag om half twee aanwezig zijn in 't parochiehuis.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 2