- 2 - VERENIGINGEN; BILJARTCLUB "DE KETSER5" Uitslagen klasse Aj Juliana - Castenray s 2 - 8, klasse C; Broekhuizenvorst - Castenray 9 - 1, Castenray - Lottum 6 - 4. Programma; Klasse A - Castenray - Broekhuizen - vrijdag a.s. Klasse C - Swolgen - Castenray - dinsdag 5 maart a.s. LIMBURGSE VROUüEN BELIEGING; BRAVO voetbalsterren - je hebt ons u/eer de overwinning en erg veel humor gebracht afgelopen zondagmiddag. Er is mei gefluisterd dat de scheidsrechter door ons omgekocht was, maar dat lappen wij aan onze laars. As ge mar leut het. Wacramé-cursus Maandagavond 4 maart a.s. om 20.00 uur 3de les van de cursus bij v. Rhee. HANDBOOGSCHUTTERIJ "DE BATAVIEREN"; Geachte sportvrienden; Iedereen heeft voor de jaarvergadering een regelement gekregen. Hierbij moet nog toe gevoegd worden een huishoudelijk regelement voor onze vereniging. Er is op de jaarver gadering besloten om hiervoor 14 dagen te geven om hiervoor eens na te gaan welke punten ze graag opgenomen zien in dat regelement. U kunt ze nog indienen tot en met dinsdag 5 maart a.s. bij de secretaris of bij een van de bestuursleden. Geef royaal uw medewerking dan kunnen we spoedig zorgdragen dat we een volledig re gelement hebben. Vrijdag 8 maart a.s. houdt onze vereniging voor haar leden en verloofden en vooral de steunende leden niet te vergeten een ontspanningsavond waar onder andere ook ge kiend zal worden en waar mooie prijzen te winnen zijn. Sportvrienden, houdt deze avond allemaal vrij en kom in grote getale op om met ons allen er een gezelligs avond van te maken. Aanvang - 20.00 uur - veel succesiJ De secretaris P. Poels. Zaterdag 2 maart, dus morgen uitwedstrijd Nooit - Gedacht Meyel tegen de Batavieren Castenray. De opstelling is als volgt; 3da zestal; Martha Cremers P. Emonts H. v. Kuyck Jas UJeys P. UJeys M. Smulders Ado zestal Carolien Cremers Henny Cremers Maria Cremers H, Cremers G. v. Kuyck P. Reijnders zestol Al. Kuypers G, Cremers Ant, Drabbels H. Kleeven J. Peeters UJ. Brouwers G. de Rijk. l5te zpgtnl, Fr. UJeys G. Kunen G. UJeys Ant. Kuypers Fr. Kuypers J, Jacobs Deze schutters vertrekken om 3.45 uur. Deze schutters vertrekken om 6 uur. S.V. CASTENRAY; Uitslaaen van de lichtuiedstri.jden Castenray 1 - Heibloem 2 3 - 3, Castenray 2 - IJsselstein 2:0-0,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 2