t - 5 - LIMBURGSE VROUWEN BEWEGING: VOETBALLEN: Tot zaterdag 17 februari a.s. kunt U U nog opgeven voor het voetballen togen de "Oude Prinsen" met carnaval. Maandag 18 februari a.s. om 20.00 uur 2de les macramó] HANDBOOGSCHUTTER!!) "DE BATAVIEREN": Verslag jaarvergadering Batavieren: Om 7.30 uur opende de voorzitter de vergadering met gebed en heette allen harte lijk welkom, in hot bijzonder Pastoor Arts. Van de vergadering een korte inhoud. De financiSle positie van onze vereniging is zeer goed te noemen. De aftredende bestuursleden werden allen bij aclamatie herkozen evenals de voorzitter. Deze dankte dan ook allen namens de andere bestuursleden voor het vertrouwen in hun gesteld. Verder bestaat onze vereniging de komende zomer 55 jaar. Dit willen wij niet ongemerkt voorbij laten gaan. Wij vieren dit met een onderling concours in ons district in oktober a.s» of november a.s. Tevens zullen dan ook onze ju bilarissen worden gehuldigd en wel de volgende heren G» Kunen 50 jaar lid, 40 jaar lid de heer H. Cremers - de heer M. Emonts - de heer G. v. Kuyck, de heer M, Kuypers. Verder is besloten om in begin maart een kienavond te organiseren. Er is natuurlijk veel meer besproken maar kan niet alles vermelden dan zou ik alleen Do Schans kunnen vullen het was in zijn oen vruchtbare vergadering. Uitslag wedstrijd Batavieren - Kunst en Vriendschap Liessel. Batavieren 15 hoogste schutters in totaal 2,906 punten. Kunst en Vriendschap 15 hoogste schutters in totaal 3.095 punten. Hoogste schutter Batavieren G» Weys met 215 punten. Hoogste schutter Kunst en Vriendschap Mevr, Reniers met 231 punten. Een verschil var 189 punten. 1 Wedstrijd Batavieren - Nooit Gedacht uit Meijel. Batavieren - 15 hoogste schutters in totaal 2,871 punten. Nooit Gedacht - 15 hoogste schutters in totaal 3.058 punten. Hoogste schutter Batavieren - Al. Kuypers met 209 punten. Hoogste schutter Nooit Gedacht was A, v. Bree met 227 punton( Een verschil van 187 punten. Dc secretaris, P. Poels. ATTENTIE JEUGD VAN CASTEN RA IJ L.. -• 1 Zondag om half twaalf bijeenkomstin het patronaat om alles te bespreken over hot Carnavalsbal voor do jeugd. Op deze vergadering worden zeker de jeugdraad met Prins en Prinses van vorig jaar verwacht.Verder alle jeugdleiders(starsvan KJG SVC on andere jegtivorenigingen.Iedereen die van plan is tijdens de carnavalsdagen op de ieuqdbals wil komeri^i§_JA!i2] lNEN - voor kinderen - leeftijd 13 jaar. iGevonden Terug te krijgen bij de Basisschool - Castenray. Oplossing Puzzel vorige week: 1) Geen van beide: 4,5 plus 4,5 is 9. 2) Alleen dode echtgenoten hebben weduwen. 3) Op de 59ste minuut. Dan zijn er 30 kratten vol. De produktie verdubbelt elke keer op do 60ste minuut zijn de kratten vol alle 60 wel te verstaan. Puzzels Mijn horloge loopt tion minuten achter, maar ik geloof dat hot vijf mi nuten vóór loopt. Jouw horlogo is vijf minuten vóór maar jij gelooft dat het tien minuten achter loopt. Wij hebben afgesproken samen met de trein van 11 uur te vertrekken. Wie van ons is op tijd? Los deze puzzel op zon der potlood en papier]

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 5