-3- Met vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze dochter FRANCINE Bij het H.Doopsel 'ontvangt zij de namen:"' Franciene Gertruda Peter Wolters Gerda Wolters-van Maris Castenraij, 29 januari 1975 Lollebeekweg 6 Geachte Mensen van Castenraij Nu de viering van mijn zilveren priesterfeest weer voorbij is, voel ik er echt behoefte aan om U allen van harte te danken. De spontane en hartelijke manier, waarop deze viering heeft plaats gevonden, heeft me diep getroffen, en het bekende spreekwoord "Uit het oog, uit het hart" bleek niet op te gaan. Aan allen die hun tijd en energie besteed hebben aan de voorbereiding van deze viering, aan alle die spontaan mee hebben gedaan mijn oprechte dank en waar dering. Ook namens mijn ouders wil ik U allen van harte danken, want de erva ring, dat wij nog bij de Castenraijse gemeenschap horen, heeft hen enorm goed gedaan. Dit feest heeft me geen windeieren opgeleverd: Enveloppenactie: - 1.400, Collecte tijdens de 3 H.rissen: 481, Giften bij de receptie, van de verenigingen en de anderen: 320, 2.201,— Ik stel het buitengewoon op prijs, dat-U-in deze moeilijk! tijd zoveel hebt willen geven om mij in staat te stellen mijn mensen verder te helpen. Nogmaals mijn oprechte dank. Jan Weijs MEDEDELING KLEUTERSCHOOL Geachte ouders, Voor de ouders van de kleuters zijn er van 17 tm 28 februari ouderdagen waarop ze een schoolmorgen of middag kunnen meemaken. In de week van 17 tm 21 februari worden de ouders van de jongste kleuters uit genodigd, en in de van 24 tm 28 februari de ouders van de oudste kleuters. U krijgt hierover nog nader bericht, maar we kunnen U nu alvast meedelen, dat U er vrij in bent welke dagen U komt. Met vriendelijk groeten De Leidsters. RABO-BANK: tijdens de carnavalsdagen is het kantoor m Castenraij gesloten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 3