vervolg PONYRUITERS Eindstand; Bsqinstand; Dréss. Spr« Dress. Spr. Gertie Gaerets Gea UJilly Janssen Natasja Peter Strijbos Sonja Bennie Wismans Silvia Jac UJismans Silvia Jac UJismans Miss.M. Hanny UJismans D'Rex Jac UJismans D'rex m +11 m 11,5 LI 2 LI 4 L2 1 LI 5 LI 0 LI 0 LI 0 L +5,5 LI 0 LI 0 LI 0 LI 2 LI 4 L2 1 LI 6 Z nO Z 0 L 5,5 Op- ef aanmerkingen graag zo spoedig mogelijk, deze moeten uiterlijk 23 februari a.s. bij de NKB bekend zijn. HANDBOOGSCHUTTERIJ "DE BATAVIEREN"; Uitslag uiedstrijd Batavieren - St. Joris-Leunen De 15 hoogste schutters van de Batavieren behaalden 3.041 punten. Hoogste schutter J. Jacobs 'met 220 punten. De 15 hoogste schutters van St. Joris behaalden 3.071 punten. Hoogste schutter P. Martens mat 225 punten. St. Joris won de wedstrijd met 30 puntén-verschil. Sportvrienden, de laatste tijd krijg ik nojal wat correspondentie gestuurd. Een dezer dagen kreeg ik een brief gestuurd zonder afzender en adres van herkomst. Bij voorbaat vertrouw ik meestal zo'n brieven niet. Men leest tegenwoordig 20 dik wijls van geheime brieven als ze geopend worden zijn- ze soms met explosieven voor zien. Vandaar dat ik met die hrief eerst naar de Hoofdafdeling van de P.T.T. ben gegaan ter doorlichting van deze brief. Hij stelde mij gerust met de medede ling dat ik hem gerust kon openen, er was geen levensgevaar bij. Bij het openen kwam er een schietstaot van de Batavieren tevoorschijnji gedateerd 12-1-1974. Deze schietstaat was voorzien van 6 namen en zoals de staat het aangaf schijnt er een foutieve op..telling te zijn gemaakt van een puntje verschil bij eenbopaalde schutter. Vandaar dat ik besloten heb de schietstaat tot en met zaterdag 3 februari a.s. ter inzage te leggen op de secretarie, Horsterweg 28. Indien er zijn die hier over bezwaren of veranderingen in willen aanbrengen kunnen tot en met de dat wat hier in dit schrijven is vermeld op bovenvermelde secretarie terecht. Mochten er verder geen overtuigende bezwaren zijn binnengekomen dan zal deze schietstaat direkt ter goedkeuring aan de kroon worden voor gedragen Castenray 3D januari 1974. Verder kreeg ik nog een brief gestuurd met als inhoud niets anders dan een pas foto en of ze nu mooi is daar valt nog over te twisten. Normaal wordt de post bij mij gewoon door de brievenbus gedaan maar deze keer belde de bostelier aan met de vraag ben ik hier op het goede adres? Ik heb hier een brief waarop staat ver meld: De Weledele Heer P. Poels, secretaris - generaal-Handboog. Ik antwoordde dat zal wel kloppen zet U -maar rustig neer in een gemakkelijke stoel en mijn vrouw zal voor U een kpje koffie met een koekje klaarmaken. Nou, zei de besteller dat er zo iemand me£ zo'n titel in Castenray woonachtig was dat was bij de P.T.T. niet be kend. Hij was de mening toegedaan dat ik met zo'n titel bij zekere ihstanties toch wel iets klaar zou kunnen krijgen. Ik antwoordde; laat maar eens horen ja, zei hij, de brievenbussen dat is een pro bleem, Die zijn nou zo dat men soms de bestelling niet goed kan retourneren zonder beschadiging van de poststukken. Voor hetzelfde probleem zitten ook de krantenbe zorgers, Ik hoop dat alle mensen spoedig zullen overgaan hierin verandering aan te brengen. Hiervoor zijn al folders verstuurd, hoe de breedte en diepte moet zijn. Verder zei de besteller dat het bij de vroege bestelling overal zo duister was, pok dit is waar ik hoop en spreek de verwachting uit dat Venray spoedig het voor- Burgemooster en Wethouders o.n.d. H. Cremers Burgemeester. P. Poels - Secretaris.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 4