- 3 - LIMBURGSE VROUWEN BEWEGING: Op donderdag 31 januari a.s, is er in Venray een be zinningsdag. De leden die deze dag mee willen maken kunnen zich nog opgeven tot 20 januari a.s. bij da secretaresse - telefoon 2 0 9. Aanvang 13.30 uur - sluiting 16.30 uur. Zaterdag 19 januari a.s, met Prinsenbal is het de beurt aan de L.V.B. om de avond te verzorgen. Houdt deze avond vrij om ons een handje mee te helpen. Enkele hebben zich al beschikbaar gesteld, maar wij komen nog handen tekort. De ontspanningsavond is op 23 januari a.s. om 20.00 uur. Kom met Uw vriendinnen en vul de zaal. Doet Uw best om weer een prijsje in de wacht te slepen in café v. Rhee. 5.V. CASTENRAY: - Uitslagen zondag 13 januari 1974; Swolgen 1 - Castenray 1:2-2, lïleterik 3 - Castenray 2:3-2. Programma zondag 20 januari 1974: R.K.D.5.0. 2 - Castenray 1 - aanvang 14.30 uur - lïleerlo 1 - Castenray 2 - aanvang 14.30 uur - R.K.D.E.V. 3 - Castenray 3 - aanvang 11.00 uur - Castenray 1 kwam in de moeilijke wedstrijd tegen vaardbare puntenverdeling» Uitslag 2-2. De vreugde over dit ene punt werd echter behoorlijk getemperd door het,uitvallen van Nico Buddiger, Nadat betreffende speler reeds binnen een kwartier de beide doel punten voor Castenray had gescoord, moest hij ongelukkigerwijze het veld verlaten. De bal, die hij in de beginfase in zijn gezicht kreeg, had zijn rechteroog dus danig geraakt, dat een arts in lïleerlo geraadpleegd moest- worden, -Dezestuurde Nico door naar Venlo, alwaar hij meteen opgenomen moe9t worden in het St.Jasefziekenhuis. Dinsdagavond zag hij de wereld alweer een stuk helderder en liet hij weten, dat hij hoogstwaarschijnlijk aan het einde van de week uit het ziekenhuisontslagen zou worden. Laten we hopen dat alles goed afloopt en dat hij weer zo spoedig mogelijk zijn plaats in de basisopstelling kan innemen. Ons elftal zal a.s, tegen R.K.D.S.0. 2 extra zijn bast doen om ook zonder hem de beide broodnodige punten te pakken. Ledenvergadering. Op vrijdag 25 januari a.s. is er om 8 uur bij H.v.Rnee een informatieve bijeen komst voor alle leden, van onze vereniging. Op deze avond zal hoofdzakelijk gesproken worden over een. .eventuele fusie met voetbalvereniging D.I.S. uit Oirlo. De besturen van beide verenigingen hebben reeds diverse voorbesprekingen gehad en er zullen misschien ook bepaalde voorstellen gedaan worden. Iedereen die zijn stem voor of tegen een fusie wil laten horen, krijgt daarvoor op deze bijeenkomst de gelegenheid. JEUGDVOETBAL CASTENRAY - D.I.5.: Programma 19 januari 1974: Castenray Al uit tegen lïlelderslo Al - vortrek 13.10 uur vanaf kerk Castenray. Castenray A2 uit tegen 5.V.V. A4 - vertrok 13,30 uur vanaf kerk Oirlo. D.I.S. BI uit tegen lïleterik ;B1 - vertrek 13.10 uur vanaf kerk Castenray. D.I.S. B2 uit tegen S.V.V. B4 - vertrek 12.30 uur vanaf kerk Oirlo. D.I.S. Cl uit tegen S.V.V. C2 - vertrek 12.30 uur vanaf kerk Oirlo. D.I.S. Dl thuis tegen D.I.S. D2 aanvang 10.30 uur. D.I.S. D2 - thuis tegen D.I.S. Dl - aanvang 10.30 uur. D.I.S. El uit tegen UJanssum El - vertrek 9,10 uur vanaf kerk Oirlo. D.I.S. E2 uit tegen UJanssum E2 - vertrek 9.10 uur vanaf kerk Oirlo. Mededeling scheidsrechter H. scheidsrechter P. scheidsrechter P. Swolgen 1 tot een Jacobs. Sikes. Verbers alleszins aan- Denk aan de training!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 3