Vervolg L.V.B. Op maandag 27 januari is er in het patronaat een demonstratie van een slagers- bedrijf. Nadere bijzonderheden volgen nog in de "Schans". VARKENS-STUDIE-CLUB Donderdag 23 januari ie er een bijeenkomst in café Hesen-Kuijpers om 8 uur Spreker op deze avond is Dhr. van Leipzig, Directeur van de gezondheidsdienst. Gezien de problemen die zich in de varkenshouderij kunnen voordoen verachten wij een grote opkomst. Het bestuur. S.V.CASTENRAIJ Uitslagen zondag 12 januari: H.R.C. 1 - Holthees 2 - Wittenhorst 5 - Merslo 2 - Castenraij 1 Castenraij 2 Castenraij 3 Castenraij 4 1-0 2-2 2-0 9-1 Programma zondag 19 januari: R.K.D.S.D. Venraij 4 America 4 Venraij 7 Castenraij Castenraij Castenraij Castenraij 1 2 5 4 14.30 uur 11.30 uur 12.00 uur II.30 uur L.Saris W.Hermkens H.v.Limbeek L.v.d.Heuvel. PoolwinnaarJos Buddiger - ontvangt 25, Eén puntje had Castenraij op zijn msnst verdiend in de uitbeurt tegen de kop loper H.R.C. uit Afferden. Het daarv.oor benodigde doelpunt werd misschien ook wel gescoord, toen deAfferdse doelman bij een hard schot de bal nog juist voor (of achter?) de lijp stopte. De Afferdse grensrechter wes reeds naar de middenstip.doch arbiter Janssen keek de andere kant op. Het spel ging gewoon verder..... Castenraij was gestart met een versterkte verdediging en probeerde via uitvallen tot scoren te komen. Beide ploegen gaven elkaar in de eerste helft weinig toe en het was dan ook jam mer, dat de geluksfactor een beslissing zou gaan brengen. Ongeveer 5 min. voor de rust was Vrouwe Fortuna de gastheren wel zeer gunstig gezind, toem en Afferdse speler uit een scrimmage voor het Castenraijse doel de bal met zijn borstVde doellijn kon werken: 1-0 y achter In de tweede helft moesth Castenraij uiteraard het initiatief nemen, doch de vele aanvallen werden bekwaam opgevangen door de resoluut ingrijpende H.R.C.- defensie. Eén keer had Castenraij bepaald pech, toen Jan Arts rakelings langs schoot. Tot het voor hen zo verlossende eindsignaal wisten de gastheren de krappe voorsprong met succes te verdedigen en de kostbare punten thuis te houden. Jeugdvoetbal '.'Castenraij Programma zaterdag 18 januari: Mededeling: vanaf maandag 20 jan. Hegelsom Al - Castenraij A 1 vertrek: 13-15 uur Hegelsom B 2 - Castenraij B 1 vertrek: 13.10 uur. is er weer training voor de D en E jeugd. Maandag 20 jan, om 20,30 vergadering jeugdleiders bij P.Maes.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 3