- 6 - vervolg Handboogschutter!i Vrijdag 8 februari a.s. thuiswedstrijd Batavieren tegen Kunst en Vriendschap uit Liessel, Zaterdag 9 februari a.s. thuiswedstrijd Batavieren tegen Nooit Gedacht uit lïleyel. Deze wedstrijden tellen allen voor het nederlaagtournooi. Ik hoop dat het jaar 1974 een jaar voor U allen moge zijn van heel veel punten. Heren schutters, hierbij de volgende mededeling; Zoals LI de laatste maanden herhaalddlijk hebt kunnen lezen in de boogschutter zijn er vbIb wijzigingen gekomen en oeri ervan is de volgende regeling; Voor 1 februari moet ik de ledenlijsten weer opsturen. U zult zeggen dat is heel ge woon, In zoverre klopt dat, maar die lidmaatschapskaarten moeten nu voorzien .orden van een behoorlijke pasfoto, lïlag ik een beroep op U allen doen om te zorgen d.'O ik deze voor 24 januari a.s. in mijn bezit heb. U kunt ze inleveren bij de secr'c'ar'is. Voor Uw modewerking reeds mijn dank. De secretaris P, Poels. Uitslag loterij handboogschutterij Willem Teil - Oirlo; Eerste prijs - no. 923. Tweede prijs w no. 907. Derde prijs - no, 833, Vierde prijs - no. 366, Vijfde prijs - no. 1,217, Zesde prijs - nc, 535. - - Prijzen afhalen voor 6 februari a.s, bij P.. v. Lierop, Hogewcg8, Oirlo. Prijzen, voor deze datum NIET afgehaald, vervallen en komen t.g.v. onze vereniging. Voor de belangstelling die wij bij gelegenheid van ons 25-jarig huwelijksfeest in de vorm van felici- tatie's, bloemen en cadeau's mochten ontvangen zeggen wij U van harte dank. H. UJismans. R. lüismans - Nooyen. Kinderen en kleinkind. lllist U- dat do Ponyclub MORGEN (12 januari 1974) haar rondgang zal houden om OUD IOZER on TODDEN op te halen?? dat de ruiterclub dinsdaoavond Tl5 januari 1974) om 8 uur haar jaarvergadering zal houden en daarbij alle loden ve'rwacht???? Oplossing puzzel vorige week (Schans nr. l); Plaats in Noord-Brabant Kaatsheuvel. 1. Kaf. 7. Ezel. 2. Applaué. 8. Ulk. 3. Aap. 9. Vals, 4. Tureluur, 10. El. 5. Sinaasappel. 11. Lel. 6. Harten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 7