De carnavalsvereniging "De Schanseknuppels" nodigt hierbij iedereen uit op de eerste carnavalsavond van het seizoen. U hoeft niet bang te zijn U te vervelen; er is genoeg te doen! Tijdens deze avond wordt de bezoekende vereniging uit Vredepeel begroet. Samen wordt dan de avond doorgebracht'. Ule hopen onze gasten een plezierige avond te bieden. Helaas is dit ook de avond dat Prins Mart II als Prins afscheid van ons gaat nemen. Hoe hij dat doet ziet U in de zaal! TOT ZIENS Mededelingen over deze avond; HALF B. OPROEP!!! UJie schrijft 'n stukje over bekende f onbekende gebeurtenissen of per- onen?? o'n kolderiek stukje uordt ge- ilaatst in de nieuwe KARNAVALSKRANT jleder kan zijn fantasie op papier Helpende vereniging: Ruiterclub. iinleveren bij G, Raaymakers, Vrijdagavond half 8 zaal poetsen door vereniging.;Horsterweg 43c. Bijeenkomst zaterdag: kwart voor 8 bij' café Hesei Leden denkt U aan de advertenties. STUDIECLUB VARKENSHOUDERS: Op donderdagavond 10 januari a.s. om half acht bijeenkomst in café Hesen-Kuijpers In clubverband willen we enkele actuele vraagpunten in de varkenshouderij behan delen, die in de teleaccursus naar voren zijn gekomen. Het Bestuur. S.V. CASTENRAV Bestuur en leiders wensen allen een voorspoedig 1974. Doordat "De Schans" vorige week niet is uitgekomen, hebt U nog enkele uitslagen van in de kerstweek gespeelde wedstrijden tegoed. Uitslagen zondag 23 december 1973: Castenray 1 - Swolgen 1:4-1. Castenray 2 - E.UJ.C. 2 1 - 1. Castenray 3 - B.V.V. 3 2 - 1. Uitslag woensdag 26 december 1973: Kronenberg 1 - Castenray 1:2-6. Uitslag zondag 30 december 1973: 5-0, 3-1. 2-3. Castenray 1 - Oostrum 1 Castenray 2 - Leunen 2 Merselo 3 - Castenray 3 Programma zondag 6 januari 1974: aanvang 14.30 uur aanvang 12.00 uur aanvang 12.00 uur - scheidsrechter P. Sikes. - scheidsrechter H. Dacobs. - scheidsrechter G. Danssen. Castenray 1 - Meerlo 2 Castenray 2 - Holthees 1 Castenray 3 - R.K.D.S.0. 4 a.s. Zondag wordt gestart met het returnprogramma van de competitiewedstrijden. Om U een overzicht te geven hoe onze 3 seniorenelftallen er in hun klasse voor staan, krijgt U de standen zoals deze momenteel zijn (zie volgende bladzijde).

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 2