A - 5 - vervolg Handbooqschutteri.j de vierenprijs ging naar Maria Cremers en de eenenprijs ging naar Ans Cremers. Dit, geachte sportvrienden, is een mooie afsluiting van het afgelopen jaar. UJe hebben laten zien dat we als het lukken wil, sterk staan en dat hebben wij zeer zeker te danken aan de goede teamgeest die er in onze vereniging heerst. Mag ik, U, sportvrienden, van harte gelukwensen met de behaalde successen, 3 bekers, 1 medaille en 5 geldprijzen. Hier is een felicitatie toch wel op zijn plaats. Zaterdag 22 december a.s., dus morgen, wedstrijd Batavieren tegen De Roos uit Helmond. De opstelling is als volgt: 0. Peeters P, UJeys Ant. Drabbels H, v. Kuyck P, Emonts R. Dos UJeys H. Cremers P0 R.inders G, v, Kuyck Ans Cremers Carolien Cremers Henny Cremers Maria Cremers Fr, UJeys G. Kunen G, UJeys Ant Kuypers Fr. Kuypers 0. Oacobs G. Cremers Al. Kuypers UJ, Brouwers Martha Cremers H. Kleeven M, Smulders Déze schutters schieten om 5 uur. Deze schutters schieten om 7,30 uur. UJillen alle schutters op tijd aanwezig zijn? Dan maak ik van deze gelegenheid gebruik om allen een Zalig Kerstfeest en een Zalig Nieuwjaar toe te wensen. De secretaris P. Poels. CARNAVALSVERENIGING "DE SCHANSEKNUPPELS'1 Vrijdag, vanavond, Bestuursvergadering bij M. UJismans om B uur, 29 december a.s. gaan we naar Oirlo samen met alle carnavalsverenigingen uit gem. Venray. Verloofdes en echtgenotes van Bestuur en Raad zijn van harte welkom. Vertrek om kwart voor 8 op eigen gelegenheid vanaf clubhuis Hesen. In Oirlo bijeenkomst bij Marjac. In Zaal Rongen is dan na afloop van de "Plechtig heden" dansen. De entree is gratisdus iedereen, ook leden van andere verenigingen, personen boven 18 jaar ziin van harte welkom. Leden, denkt U aan de advertenties ophalen] Het Bestuur. KON IONEN te koop bii.. UJim Tacken, Lollebeekweg 30, Castenray. tel.: 2 4 9, KERSTBOMEN te koop bii: P. Madou, Venrayseweg 144.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 5