D.I.S. Dl - D.I.S. D2 - D.I.S. El - D.I.Si E2 - ZIE RAAMBILJET. [ïlsdedeling Dropping voor A- eh B-spelers is op 7 december a.s. St. Nicolaasavond voor C- D- en E-spelers is op 30 november a.s. Iedereen maakt een pakje voor ongeveer 2,00. Trainingen zijn als volgt: 's mejandags B2, D2, El en E2. 's woensdags: BI, Cl en Dl, VARKENSHOUDERIJ-STUDIECLUB: A.S. Donderdagmiddag 29 november om half twee, bijeenkomst in café Hesen-Kuijpers. Onder deskundige leiding zal dan de Teleaccursus: "Economische aspekten in de varkenshouderij", worden besproken. Deze eerste les is a.s. maandagmiddag op de televisie. GROENE KRUISVERENIGING: Toon de rayon-commissie-overkoepelend orgaan voor de ver schillende in de laatste jaren gevormde buurt-, wijk- en dorpsraden in de gemeente - haar gestalte kreeg en daarin gesproken werd over het Groene Kruis, werd overleg met die commissie gevoerd. Het resultaat van dat overleg is geworden, dat door de ver schillende raden persqnen uit hun werkgebied- werden aangezocht voor de vorming van een overleg-orgaan met het zittend bestuur van het Groene Kruis. De volgende dames en heren gaan de verschillende wijk- en dorpen vertegenwoordigen in het Groene Kruis. Veulen: Mevr. van 0ersc. Heide: Mevr. Rongen. Leunen: Mej. M. van Dijck. Castenray: Mevr. Heidens, Oirlc: Dhr. M, v.d. Sterren. Oostrum: Mevr, Min - Barendse. Brukske: Mevr, UJindemüller, Noord-West: Mevr, UJismans^ Veltum: Mevr. Ewalts. Merselo: Mevr, v.d. Akker, IOsselsteyn: Mevr, Hendriks. In verband met eerdere klachten deelde de heer Vorst op de ledenvergadering mee dat per 1 januari ook voor het zuigelingenbureau een afspraakregeling komt waarmee een punt wordt gezet achter de wachttijden. Per 1 januari gaat ook een subsidie-verhoging van 17,50 naar 20,00 in.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 4