Over het verloop van de wedstrijd zijn wij zeer tevreden. Dat we eens verliezen is niet zo erg als we maar gezellig geschoten hebben en dat hebben we afgelopen zater dag. Het waren gezellige gasten die we in ons midden hadden en dat het een zware tegenstander was daar waren wij wel van op de hoogte. IDat de persoonlijke resultaten aangaat, och dat is wisselvallig. Het moet ook willen lukken en iedereen h.eeft al eens met moeilijkheden te kampen maar volhouden en inten sieve training komen, we er allemaal weer bovenop. Neem als voorbeeld zo'n Dreumel Die was teruggelopen naar het 3de zestal en inmiddels weer opgeklommen is naar het eerste zestal. Dat is weer een prestatie, ffiaar hij wil beslist niet de hoogste schutter zijn, dat heeft zich afgelopen zaterdag bewezen. Staat er iemand boven'hem met een puntje verschil, dan schiet hij zo maar een kleine rand. UJat een kans had hij om de hoogste schutter te zijn - volgende keer meer succes. Zaterdag 24 november a.s, dus morgen, 2de wedstrijd voor het persoonlijke klasse kampioenschappen, Hoe de uitslagen waren in de verschillende klasse hebt U kunnen lezen in "De Schans" van no, 42. Als men die stand goed bestudeerd dan kunnen er hier en daar nog wel eens verschuivingen plaatsvinden en wij verwachten dan ook dat iedere schutter zal strijden voor de hoogste eer die er te dehalen is. Vriendelijk verzoek aan de dames. UJij verwachten U weer allemqal om 7.30 uur. Laat de schutters niet in de kou staan, en moedig hen allen aan. Verder tot besluit - wens ik u allen veel succes en verder een gezellige avond. Aanvang der wedstrijd 3.30 uur, Hier volgen nog enkele data van de wedstrijden: zaterdag B december a.s, Batavieren - Willem Teil Veblo, zaterdag 22 december a.s. Batavieren - Haagse rozenknop uit Helmond, zaterdag 12 janu_ i 1974 Batavieren - Schutroe uit Horst. De secretaris P. Poels. LIMBURGSE VROUWEN BEWEGING: Donderdag 29 november a.s. gaan we op excursie naar "Eigen Haard" - Sevenum. Daar kunt'U goede'informaties krijgen over meubel - gordijnen - vloext>od.3Ukingen We'vertrekken'om 7,30 uur. Bij aankomst staat voor ons een kopje koffie klaar en zullen de avond informerend en gezellig doorbrengen met dia's en een rondleiding. Om ongeveer 11 uur zijn we thuis. Opgeven tot zondag 25 november a.s. Het Bestuur. BIL3ARTCLUB "DE KETSERS" Uitslagen Klasse A - Coppus - Castenray: 8-2. Kiasse 0 - fïlelderslo - Castenray:7 - 3. Klasse A - Castenray - Oirlo vrijdag a.s. Klasse C - Castenray -t Blitterswijck - dinsdag 27 november a.s. BEJAARDENVERENIGING: Onze jaarlijkse feestavond' wordt gehouden op DINSDAG 11 DECEM BER A.S. bij H.v. Rhee. Aanvang 's avonds om zeven uur. Ook diegene die pas 65 zijn geworden of binnenkort 65 worden zijn van harte welkom. De kaartmiddag wordt op donderdag gehouden. Wij beginnen om half twee - om vijf uur is het avond en de echte kaarters, zijn dan nog niet moe. Nieuwelingen zijn van harte welkom. Wie komt het eerst?? De kaartmiddag wordt goed bezocht vooral door de dames die zijn goed van de partij,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2