- 3 - vervolg R.K.L.I/.V. 2 - Castenray 1; Vijf minuten voor tijd uierd Dan Arts binnen de beruchte lijnen onderuitgehaald, maar de Lottumse doelman slaagde erin de door Nico Buddiger hard ingeschoten penal ty te stoppen. Zo bleef hat 1 - 3 in een wedstrijd, waarin Ban Arts en Nico Bud diger de uitblinkers waren. AFDELING JEUGDVOETBAL; CASTENRAY - D.I.S. Ui.tslagen Castenray Al - Oostrum A2 Griendtsveen Al - Castenray A2 UJittenhorst BI D.I.S. BI D.I.S.B2 - E.E.V. BI Programma 13 oktober 1973; 2-0, D.I.S. Cl - America Cl 2 - 2, 1-3. D.I.S. Dl - T.O.P. Dl. 11 - 0. 4 - 1. UJittenhorst D2 - D.I.S. D2 11 - 0. 1-2, Oostrum Cl - D.I.S. El 10 - 0. Castenray Castenray BI B2 D.I.S. D.I.S. D.I.S. Cl D.I.S. Dl D.I.S. D2 D.I.S. D,I,S. El E2 Al thui3 tegen T.O.P. Al - aanvang 15, 00 uur. A2 uit tegen Kronenberg Al - vertrek 14.30 uur vanaf kerk Castenray. uit tegen Sparta BI - vertrek 13,00 uur vanaf kgrk Castenray. thuis tegen Hegelsom BI - aanvang 15.00 uur. thuis tegen UJittenhorst Cl - aanvang 14.00 uur., uit tegen IDsselsteyn Dl - vertrek 10,00 uur vanaf kerk Oirlo. thuis tegen Sparta D2 - aanvang 11.00 uur. thuis tegen D.I.S. E2 - aanvang 10.00 uur. thuis tegen D.I.S. El - aanvang 10,00 uur. Mededelingen Volgende week, is de laatste week om nog pasfoto's in te laveren. UJie dan nog geen foto's ingeleverd heeft, za^l voorlopig niet kunnen spelen. Fout in speiersliist Dl- A.ffl. Bots moet zijn: A.M. Arst. BESTE SPORTVRIENDEN. UJij zijn weer enkele weken aan het voetballen. Het. is het eerste jaar dat Oirlo en Castenray, wat het jeugdvoetbal betreft, samen zijn. -A-lS we nu bekijken hoe de zaken lopen, dan komen we toch wel moeilijk te verwerken dingen tegen. Over een daarvan gaat dit schrijven in het bijzonder, en wel het te zwaar programma voor de meeste van onze elftallen. Hoe is dit ontstaan? Bij het bekijken van de spelers lijst, kwamen wij (het jeugdbestuur) tot de conclusie.dat we 3 B-elftallen moesten laten meedoen aan de competitie, om niet teveel spelers als reserve bij elk elftal te moeten zetten. Nu blijkt echter, dat bij de B-spelers er verschillende spelers zijn, die eigenlijk in het C-team mogen spelen. Het gevolg hiervan is, dat het C- elftal en daarvoor ook de D en E - elftallen wat de leeftijd aangaat, een stuk la ger liggen 'dan de tegenstanders .llJij hebben daar niet genoeg rekening mee gehouden bij de competitieindeling. Het gevolg is, veel grotere en zwaardere tegenstanders en daardoor vrij grote na- - derlagen. Dat is niet prettig voetballen» Men kan beter in een leeftijdsklasse spe len, die lager is met ook wat lichtere tegenstanders. UJij hebben dan ook gemeend een B-elftal uit de competitie te moeten terugtrekken. 9 B-spelers kunnen door hun leeftijd zonder problemen naar het C-efltal. Alle elftallen worden hierdoor sterker. Door de B2 terug te trekken komen de spelers van do huidige B2 in de klasse van het B3 elftal terecht en krijgen dus ook wat minder zware tegenstanders. Een probleem wordt het E-elftal, daar hebben we dan eigenlijk teveelspelers voor. U/ij zullen proberen hiervoor enkele spelers bij te krijgen, zodat we weer met 2 E- elftallen aan de competitie kunnen deelnemen. UJij begrijpen dat sommige spelers die naar een lager elftal toe moeten (overigens in een leeftijdsklasse waar zs eigenlijk ook in thuishoren) in het begin wat somber zullen kijken, maar ze zullen spoedig ontdekken dat het veel prettiger voetballen is en dat in plaats van elke

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 3