HANDBOOGSCHUTTER13 "DE BATAVIEREN" Uitslag Batavieren - EHS De 15 hoogste schutters van E.H.S. behaalde 3.063 punten. Hoogste schutter was van E.H.S. 3, Verleng met 219 punten. De 15 hoogste schutters van de Batavieren behaalden 3.045 punten een nederlaag van 18 punten verschil. lste zestal Batavieren behaalde 1.219 punten, hoogste'schutter Fr.Kuypers - 212 punten 2de zestal Batavieren behaalde 1.246 punten - hoogste schutter H.Kleeven met 220 p. 3de zestal Batavieren behaalde 1.130 punten- - hoogste schutter P.QJeys met 196 pünten. 4de zestal Batavieren behaalde 645 punten met 5 schutters - hoogste schutter H, Cremers met 145 punten- Hierna schoten de 8 hoogste schutters van beide verenigingen nog ieder 10 pijlen na Deze uitslag u/as verre in de meerderheid van de Batavieren. De hoogste schutter luas Fr. Kgypers mat 93 punten. Sportvrienden, uit de hierboven gegevens ziet U dat de strijd van de overwinning groot is geweest, dammer dat het eerste zestal een beetje verstek liet gaan maar ik dacht dat verschillende schutters onder pressie 'geschoten hebben. Persoonlijkkan ik dit ook goed begrijpen dat onder zulke omstandigheden de animo verdwijnt. Pilaar daartegen over staat dat ons tweede en derde zestal buitengewoon geschoten hebben. Zelden of nooit hebben ze dit aantal punten weten te behalen. Ik zou zeggen sportvrienden, ga op de ingeslagen weg verder want jullie hebben nu dio weg gevonden nogmaals van harte gelukgewenst en hou de tegenstander er maar steeds onder. Aan de veteranenwedstrijd te Boekei hebben ongeveer 100 schutters aan deelgenomen. Leeftijd 65 - 70 plussers. Hier-wist G. Kunen een eervollo 4de plaats te veroveren. Zaterdag 6 oktober a.s. concours bij Schutroe te Horst, ter uitbreiding van hun nieuwe doel. Dit concour wordt alleen gegeven voor verenigingen aangesloten bij District II. Het concour wordt gegeven in. de vorm van ben antionaal concour waar zoal bekers en eretekens te behalen zijn. Gezien de punten die er afgelopen zaterdag zijn ge schoten zal de prijzenkast- wel een aanvulling ondergaan. De opstelling is als volgt; lste zestal; 2de zestal; 3de zestal; 4de zestal; Fr. lUeys G. Cremers G, lUeys Fr. Kuypers 3. 3acobs IY1Smulders G. Kunen A. Drabbcls H. Kleeven 3. ^eeters UJ» Brouwers H. v. Kuyck Pflartjha Cremers A, Kuijpers P, Emonts R. P. UJoys 3os UJeys G.de Rijk lYlaria Cremers. Ans Cremers Carolien Cremers P. Reijnders H. Cremers G. v, Kuyck. Alle zestallen kunnen tegelijk schieten - vertrek 15.00 uur, Zaterdag 20 oktober a.s. nederlaagtournooi Kunst 'en Vriendschap Liessel - Batavieren Castenray. Zaterdag 3 november a.s. concours bij Ons Genosgon te ISsselstvin ter op.-n -g Van' hun nieuwe doelen. 10 en 24 november a.s, kampioenschappen voor eigen vereniging terkens 50 pijlen voor aanvang derwedstrijden 3.30 uur.' Onder pressie De secretaris P.Poels. of

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 3