VERENIGINGEN: KATHOLIEKE OEUGD BEWEGING: a.s. maandag 8 Poetsbeurt: Nelly Duykers, Maria Duykers, Denken jullie aan het geld voor de foto's van de rode rokjes? a.s. dinsdag 9 7.30 uur tot 9.30 uur- oktober clubavond voor de Inca's. Diny Thielen en Marian Duykers. en de contributie en dok aan het meebrengen oktober clubavond voor de Bugaio's van De Leidsters. LIMBURGSE VROUWEN BEtUEGING: Mosderavond: Alle vrouujen van Castenray morden hierbij uitg nodigd voor de moederavond die is op donderdag, 11 oktober a.s. Aanvang 8 uur in zaal v. Rhee. Spreker van deze avond is Dhr. Zuidhof met het onder» werp: "De hedendaagse jeugd uit eigen omgeving". Hilversum: Op donderdag 18 oktober a.s. brengt de L.V.B. een bezoek aan de K.R.O.-Studio voor het progranma van 12 tot 2. UJe vertrekken om half negen aan de kerk. Onderweg een korte pauze in "Do Lucht". Na afloop tean het programma in Hilversum een gezamelijke lunch. Dan bezoeken we in de omgeving een of ander bezienswaardigheid (waarheen kunnen de le den op 11 oktober a.s, mee beslissen). Om 7 uur een diner in Oosterhout, en om onge veer 9 uur weer thuis. De kosten van deze zijn met inbegrip van reis, entree lunch en diner 25,00, U kunt zich opgeven bij het nieuwe of oude bestuur tot 11 oktober a.s. Er kunnen 50 dames mee, komen we boven dit getal, dan worden deze met de moederavond er uit geloot. U wordt verzocht de 25,00 voor de kosten, met de moederavond mee te brengen. Dropping: De dropping is gepland op woensdag 24 oktober a.s dames houdt U deze avond alvast vrij. Thuis raken in gemeentezaken: Voor alle vrouwen van onze gemeente worden twee avonden georganiseerd om thuis te raken in en rond het gemeente lijke bestuur. Spreekster is Mevr. Rutten-Thielen weth. De avonden zijn op 8 en 16 ok tober a.s. - aanvang 20.00 uur in zaal "in den Engel" to Venray. Er zijn geen kosten aan verbonden. Dames, laat U voorlichten en bezoek deze avonden. U hoeft zich hier voor niet op te geven maar kunt er rechtstreeks naar toe gaan. Cursus sport en spel: In november a.s. start weer de kur- sus sport en spel, deze wordt in kringverband gegeven. Er zijn 5 lessen van 2-j uur- de kosten zijn ongeveer 15,00. Meer daarover op de moederavond. Lourdes liefdewerk: Een dezer dagen worden U wederom kaar ten te koop aangeboden van het Lourdes-liefdewerk a 1,50 en 2,50. Door Uw bij drage aan het liefdewerk van O.L.Vrouw van Lourdes maakt U het mogelijk dat zieken uit eigen woonplaats gratis naar Lourdes kunnen gaan met de Limburgse bedevaart. Polio-Fonds: De zakjes-collecte voor het polio-fonds heeft 130,00 opgebracht. Dameskoor: Zaterdag 6 oktober a.s. avondmis zingen. i y

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2