vervolg handboogschutterij lse zestal Q, Weys Ant. Kuypers 3. Oacobs (Y1 Smulders 2de zestal G, Kunen H, Kleeven UI. Brouwers Ant, Drabbels 3de zestal P. Emonts R. Martha Cremers P. 'leys Dos Weys 4de zestal G» v. Kuyck. G. de Rijk. H» Cremers. P. Reinders.. Deze schutters schieten om 5 uur. Eveneens vriendelijk verzoek - wees op tijd aanwezig. Deze schutters schieten om 7.30 uur. Vriendelijk verzoek mees op tijd aanmezig- Wat de^verwachtingen zijn van deze wedstrijd dat durf ik niet te voorspellen aange zien dit een zware concurrent van onze verengiging is, waar niet gemakkelijk van te winnen is, maar aangezien de punten die er afgelopen zaterdag geschoten zijn blijf ik toch optimistisch gestemd. Dit is zeker dat het weer een gezellige wedstrijd zal zijn want het is een gezellige vereniging dat blijkt ook wel hieruit dat wij al meer dan 20 wedstrijden tegen elkaar geschoten hebfcen. Veel succes. De secretaris P. Poels, MEDEDELING STICHTING GEM E EfMSCHA PS HU IS t Op zaterdag 3 november a.s. zal de stichting haar jaarlijkse dansavond houden. UJe hopen dat iedereen er zoveel mogelijk rekening mee houdt en onze stichting i.o, komt steunen want U weet allemaal dat we het geld hard nodig hebben. We hopen U die avond voor de eerste keer een centraal verwarmde zaal aan te kunnen bieden zodat het zeker gezellig zal worden, Van te voren verkopen de leden van de stichting of apdere medehelpers huis aan huis entreekaarten. Seer. I, Raaymakers-Hendriks. S.V. CASTENRAY; Uitslagen zondag 23 september 1973; De wedstrijden Castenray 1 gg 2 werden beide afgelast i.v.m. do slechte toestand van de velden, America 3 - Castenray 3 (vriendschappelijk) 2 - 4, Programma zondag 30 september 1973; Castenray 1 - Resia 3 - aanvang 14.30 uur - scheidsrechter G. Zegers. Castenray 2 - Hegelsom 3 - aanvang 12,00 uur - scheidsrechter W. Achten. Castenray 3 - E.W.C. 4 aanvang 12,00 uur - scheidsrechter 0. Wismans. VERLICHTING SPORTVELD; De werkzaamheden aan de verlichting moesten helaas een week op geschort worden, a.s. Maandag en dinsdag (18.00 uur beginnen) worden nu de gaten ge graven voor do fundering. Op woensdag en vrijdag (17.00 uur beginnen) zal de A-jeugd o.l.v. enkele volwassenen de boton storten. Zaterdag (09.00 uur beginnen) wordt alles afgewerkt. Het plaatsen van de masten kan 2 weken daarna gebeuren, zodat we eind okto-'- ber - begin november a.s, weer in ons eigen sportpark kunnen trainen. AFDELING JEUGDVOETBAL; Uitslagen jeugdvoetbal: iïleterik A2 - Castenray A2 - 0 - 1. F.C.V. BI - D.I.S, BI - 3 - 3. Iïleterik B2 - D.I.S. B3 - 1 - 0. America Dl - D.I.S. Dl - 10 - 2. Venray E2 - D.I.S. El - 4 - 0.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 5