- 2 - vervolg Projector in de Kerk» UJilt U dit zaterdag en zondag NIET vergeten? De dienst met de projector is U dat zekor waard, Uie hopen in zo kort mogelijke tijd, misschien wel op één zondag, de projector betaald te hebben. lïlogen we op U rekenen? Bij voorbaat hartelijk dank. Het Kerkbestuur. KERKELIJK ZANGKOOR. Ons kerkelijk zangkoor, dat iedere zondag de hoogmis mee verzorgt, heeft negen nieuwe leden aangeworven. Dit zal zeker bijdragen tot een nog betere ver zorging van onze liturgische diensten. Binnenkort zullen we starten met deze nieuwe aanwinst, We waarderen dat zeer. lïlochten er parochianen zijn, die ook lid willen worden van het kerkelijk zangkoor, dan kunnen ze zich het beste nu opgeven bij de dirigent dhr. H, Kuypers, Horsterweg 36. In ieder geval van harte welkom. Als lid wilt worden, wilt LI zich dan spoedig opgeven? Op zaterdag 6 oktober o.s, heeft er een inzameling plaats van gebruiktejl maar nog bruikbare kleding voor West-Irian. Alle soorten winter- en zomerkleding voor groot en klein kunnen mee. U kunt de kleren in een zak of doos doen_. t UJij verzoeken U wel om die zak of doos goed dicht te binden. UJilt U zo goed zijn om een en ander zaterdagmorgen 6 oktober a.s. op tijd klaar te zetten, zodat de ophalers het vlot kunnen afwerken. Bij voorbaat hartelijk dank. NATIONALE KOLLEKTE GEESTELIJK GEHANDICAPTEN September 1973 De oudervereniging"Uoor het zorgenkind" afd. Venray maakt thans reeds bekend, dat de nationale kollecte voor de Geestelijk gehandicapten, dit jaar gehouden zal worden in de week van 15 tot 20 oktober a.s. Gaarne willen we deze kollekte enigszins toelichten. De Katholieke oudervereniging"voor het zorgenkind" heeft in Nederland 70 afdelingen en telt ongeveer 14.000 leden, waarvan de afdeling Uenray ruim 170 leden heeft, ver spreid over het gehele dekenaat. Op velerlei terrein ontplooit de vereniging aktivi- teiten, om meer levensvreugde te schenken aan onze zorgenkinderen. Door mede op de bres te staan, voor goede internaten aangepaste scholen endagverblijvsn, waaraan zo wel landelijk als regionaal wordt gewerkt. Voor de ouders kan dit vaak een grote ver lichting zijn. Het afdelingswerk heeft ook een veel omvattende taak, zowel t.b.v. de ouders als voor de kinderen. Het zou ons te ver voeren om hier alle aktiviteiten te omschrijven. Uoor dit alles is veel geld nodig, UJij vragen U dan ook geef royaal als de leden van het aktiecommite bij U aankloppen. De kollekte wordt dit jaar gehouden onder het motto "UJat een geluk dat ze in Neder land wonen". In de pers, radio en televisie zal nog voldoende aandacht aan deze collecte geschon ken worden. Nadere berichten over deze aktie volgen nog. KLEDING-ACTIE,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2