- 5 - vervolg S.V. CflSTEIMRflY Bij verhindering is men verplicht zich af te melden bij 3. Strijbos tel. 6 7 7. Op woensdag en donderdag wordt beton gestort, die zeer snel droogt. Het verwerken van deze beton kan niet anders dan tussen 17.00 en 19,00 uur. Ook hiervoor zijn dringend helpers nodig, 'dij rekenen op Uü Donateursaktie, In de komende 2 weken zal weer de jaarlijkse donateursaktie gehouden worden t.b.v, Voetbalvereniging "S.V. CASTENRAY". Wij doen een vriendelijk bereop ap alle inwoners om deze aktie te steunen. U helpt daarmee een vereniging, die in deze jachtige tijd aan zoveel mensen een fijne en ge zonde ontspanning biedt en die tevens een stuk opvoeding wil zijn voor onze jeugd. S.V. CASTENRflY AFDELING JEUGDVOETBAL; Programma jeugdelftallen Castenray Al - Geysteren Al - aanvang 15,00 uur. lïleterik A2 - Castenray A 2 - vertrek 14,10 uur vanaf kerk Oirlo. F.C.V. BI - D.I.S. BI - Vertrek 13,30 uur vanaf kerk Castenray (per auto). D.I.S; B2 - Venray B3 - aanvang 14.00 uur. iïleterik B2 - D.I.S. B3 - vertrek 13.30 uur vanaf kerk Castenray. D.I.S. Cl - E.W.C. Cl - aanvang 13,00 uur. D.I.S, Dl - Oostrum Dl- aanvang 11,00 uur. America Dl— QIÜS. D2 - vertrok 10.10 uur vanaf kerk Castenray. Venray E2 - D.I.S. El - vertrek 9 uur vanaf kerk Oirlo, HANDBOOGSCHUTTERIJ "DE BATAVIEREN"; Zaterdag 22 september a.s, (dus morgen) wedstrijd om de D.V.S. dat is:door vriendschap sterk,bokaal verschoten worden. De wedstrijden beginnen al om 15,30 uur. Dan schieten de volgende verenigingen; Schutroe Horst - St, Hubertus (ïlerselo - Diana Venray - Ons Genoegen Ysselstein. Om 18.30 uur schieten de volgende verenigingen; Batavieren Castenray - St, Joris Leunen - St, Sebastiaan Heide - Ons Genoegen America. Iedere vereniging zorgt volgens afspraak voor twee controleurs. De prijsuitreiking geschiedt in het clubhuis van de Batavieren en wel om 9,30 uur. De opstelling van ons zestal is als volgt; Al. Kuypers - J, Jacobs - G, Weys - A. Kuypers J, Jacobs - P/1, Smulders. Reserve; IV, Brouwers, Wat de verwachtingen zijn van ons zestal sportvrienden is aangezien dat er op de oefen avonden nogal veel punten geschoten worden en omdat het Qeibhttbeiswadstrijd is ver wacht ik dat wij toch zeker bij een van da hoogste zullen horen. In ieder geval als alles meezit en waarom zou dan niet lukken dan zullen er zeker pun ten komen - veel succes» Zaterdag 22 september a.s. dus ook morgen, Veteranenwedstrijd voor de 65 plussers en ouder te Boekel, Ook een 65 plusser van onze vereniging doet er aan mee namelijk G, Kunen. U/ij wensen hem veel succes toe. Zaterdag 29 september a.s. Wedstrijd Batavieren - EHS uit Venlo. Aanvangsuur 5 uur en 7.30 uur. De opstelling komt volgende week in "De Schans", Zaterdag 6 oktober a.s. heropening van de uitgebreide doel van de Schutroe uit Horst. Onze vereniging neemt er met 4 zestallen aan deel. De secretaris P. Poels,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 5