- - - S.V. CASTENRAY: Uitslagen zondag 16 september 1973. ffleerlo 2 - Castenray 1 0 - 4, Holthees 1 - fcastenray 2 3 - 0, R.K.D.S.O. 4 - Castenray 3 V 2 - 3, Programma zondag 23 september 1973s t Castenray 1 - Smolg.Boys aanvang 14,30 uur - scheidsrechter D»P.Hendriks. Castenray 2 - iïleterik 3 aanvang 12,00 uur - scheidsrechter H.d.Achten. Castenray 3 is vrij. - In verband met de slechte toestanden van de velden is het zeer mei mogelijk dat bo vengenoemde medstrijden niet door zuilen gaan. Raadpleeg het raambiljet bij H.v.Rhee. ffleerlo 2 - Castenray 1; Ook in zijn tmoede competitiemedstrijd heeft Castenray 1 het maximale aantal punten behaald. In een zeer matige medstrijd merd ffleerlo 2 met 4-0 verslagen. Van meet af aan lieten onze gastheren duidelijk blijken, dat ze zich niej^ zonder meer naar de slachtbank zouden laten leiden. Onze spelers stuitten op felle tegenstand en ietmat geïntimideerd trok Castenray zich herhaaldelijk met teveel spe lers terug op do eigen helft. Na ongeveer een half uur spelen bracht Dan Arts onze ploeg dan toch op een 0-1 voor sprong. fflat een mooi schot bracht hij de bal ver buiten bereik van de keeper hoog in tie toumen. Nog voor rust merd het 0-2, Hub Cleven, die zich de gehele medstrijd enorm inspan de, kreeg een prachtige schietkans, fflet een harde knal sloeg de bal tegen .de lat ..en sprong meer terug voor de voeten van dezelfde speler. Uit een schier onmogelijke hoek schoot hij nu mei raak, - 1- Na rust speelde de hitte de meeste voetballers duidelijk parten. Toch kon Castenray zijn voorsprong nog verder uitboumen, In een ogenschijnlijk ongevaarlijke situatie onderschepte fflartien Kuypers de bal op- de ffleerlosê helft en gaf een haarzuivere pass naar Nico Büddiger. Deze schoot beheerst in. Een' identiek doelpunt viel in de le medstrijd in fflelderslo, - Enkele minuten later scoorde Nico BQddiger mot een ziedend schot ook nog het vierde doelpunt. Spelers en toeschoumers hielden het toen verder mei voor gezien. Verslag Holthees 1 - Castenray'2; - Zoals te vernachten mas heeft Castenray 2 het niet^ kunnen bolmerken tegen het standaardelftal van Holthees. Castenray 2 heeft mei moe dig partij gegeven maar ze konden toch niet verhinderen dat de ,Fam. Koopmans c.s. bij de rust al een 2-0 voorsprong hadden. Dit had eigenlijk 2-1 moeten zijn maar Oan Emgnts schoot een strafschop, toegekend megêns onderuithalen van Paul Kuypers, tegon de paal, In de tmëode helft scoorde Holthees nog eenmaal, zodat een eindstand van 3-0 ulerd bereikt. Toch een verdienstelijke medstrijd tegen dit sterke elftal. VERNIELINGEN SPORTPARK: Nu het sportpark i.v.m. do slechte toestand der velden voor lopig gesloten is, maken kiraderen van de gelegenheid gebruik" om het 'sportpark als speelplaats te gebruiken. Daarbij heeft men ook niet nagelaten om enkele vernie lingen aan te brengen. Ouders, maarschum a.u.b» Urn kinderenii fflet name do jeugd kan nog-zelang profiteren van dit.prachtige sportcomplex. Behoed hen voor verdere vernielingen. Verlichting sportveld: - Nu de goedkeuring van de N.S.F. voor de verlichting binnen is, kan volgende meek begonnen morden met de nodige graafmerkzaamheden, (Hasten,lampen, enz, liggen reeds klaar en manneer alle loden (ook supporters zijn melkom) 's avonds even vrij maken, is het merk in een paar dagen gereed. De bedoeling is, dat iedere avond tenminste 7 a 8 personen van onze vereniging komen helpen. Iedereen zal persoonlijk gevraagd morden melke avond hij kiest.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 4