- 3 - vervolg S.U. Castenray: lijn on plaatste hem hoog voor hot dool, Via het hoofd van dos van Bree kwam de bal bij dan Arts en deze u/erkte de bal voorbij de lïleldetslo-keeper. Uier minuten voor tijd bracht Nico Büddiger met een mooie kopbal'de stand op 0 - 3. Deze score blpef tot het eindsignaal gehandhaafd. Resia 2- Castenray 2: Nadat eerst een nieuwe aanvoerder ujas gekozen in de persoon van dan Classens begon Castenray 2 aan de moeilijke uitwedstrijd tegen Resia 2 uit Uiellorlooi; - In een uitstekende wedstrijd ging de strijd in de eerste helft goed tegen elkaar op waarbij Castenray-2 zelfs beste kansen kroeg. Hiervan werden er echter geen b'enut in tegenstelling tot Resia 2 die maar 2 kansen kregen en deze ook proijipt in doelpunten omzetten. De ruststand brak dus aan mot een 2-0 achterstand. In het eerste-half uur van de tweede helft kwan Resia 2 er niet aan te pas. Castenrayse voorhoedespelers kregen weer verschillende kansen en nuwerd er wel een benut. Een vrije trap door Paul Kuypers genomen werd door de keeper niet goed wegge* werkt waardoor de attente Huub'Cleven gemakkelijk kon scoren. Hierbij bleef het en do eerste nederlaag voor Castenray 2 was een feit. Afmelden voor een wedstrijd; Van elke speler die zich om de een of andere reden moot afmelden voor een wedstrijd, wordt verwacht dat hij dit doet vóór 19.00 uur daags voor de te spelen wedstrijd. v Afmelden dient te gebeuren bij de leider van het betreffende elftal, lste elftal - Jan Strijbos - tel. 6 7 7. 2de elftal - Hay Reijnders - tol. 5 6 7. x" 3de elftal - Oac Oacobs - tel. 6 2 7. Afmelden voor een training wordt zeer op prijs gesteld (lste elftal verplicht). Dit kan geschieden bij Oan Strijbos. Trainen: Voorlopig zijn de wekelijkse trainingen op vrijdagavond in het sportpark van "S.U. OOSTRUtïl". Om uiterlijk 19.00 uur wordt vanaf het pleintje in Castenrayver trokken (per auto). Aanvang training 19.30 uur.' Vertrektijden s Uan alle spelers wordt verwacht dat ze zich bij uitwedstrijden stipt houden aan de vertrektijden, zoals die, vermeld staan op do opstellingformulieren bij tjet clublokaal, AFDELING JEUGDVOETBAL: lïlerselo Al-- Castenray Al •Castenray B2 - Leucjen A2 Uitslagen zaterdag 1 september 1973: Al 0 - 6. D.I.S. BI - Leunen BI Hoithees BI - D.I.S. B2 D.I.S. B3 - Leunen B3 Leunen Cl - D.I.S. Cl D.I.S. El- Leunen El 3-0. 2 - 2. 8-0. 2-4. 3-0, 1-3. Programma's september a.sT Castenray Al - lïleerlo Al America A2 - Castenray A2 O.V. BI - D.I.S. BI aanvang 15,00 uur. vertrek 14,10 uur vanaf kerk Castenray. vertrek 14.00 uur vanaf kerk Castenray (per autp). aanvang 14,00 uur. D.I.S. B2 - America BI B3 is vrij. D.I.S. Cl - iïlelderslo Cl Geysteren El - D.I.S. El aanvang 11,00 uur, vertrek 9.15 pur vanaf kerk Oirlo.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 3