lïiarlies v.d. IY1 - Deanette R. - Dsaqueline R« - Diny Thé - RU a V. - Dos E. - iïlarjo B. - Peter S. - Gertie D. - Petra D. - Sjaak S, - Petra 5. - fïlarian D, - Iïlarjo D. - Trudy Cr. Dacq UJ, - Dan V, - Rudy v. R, De meisjes Iïlarjo B,, Trudy, Gertie, Petra D,, en Iïlarjo D,, hobben spontaan aangeboden tijdens de vakantie te bezorgen. Waaneer U vrijdags deze meisjes ziet fietsen met hun "Schansen" zou 't echt stimuleren tuannoer ook U voor dit mark dankbaarheid toonde, U begrijpt wol...... DE VAKANTIE-STOP VOOR "DE SCHANS" is in de 3 weken 9 t/m 28 juli, dit zijn de vrij dagen, 13,.20 en 27 juli a.s. Ulilt U hiermee rekening houden? EEN PRETTIGE VAKANTIE WENST U De Redaktie. v "TRIfïlTQCHT" a.s. Zondagnacht 0.30 uur starten Deu Emonts, René Seegers en Leo Drüggen voor een fietstocht naar Luxemburg. Zij hopen hier dinsdagavond aan te komen. Dit plan is oen weddenschap met hun vriendon Piet Dinghs, iïlart Koijzoro en Peter lllis- mans die deze tocht per auto maken. De inzet is een vat bier 1 vat bier van caféhou der Dé v. Issum uit Horst van waaruit zal worden gestart. Diegene die nog een premie beschikbaar wil stellen tot aanmoediging - laat dit nog vlug even weten bij de organisator Piet Dinghs - Tunnelweg 1, tel. 0 47 87 - 6 5 8, die ook voor een gewichtig kontrakt heeft gezorgd, Succes jongens en plezierige vakantie- (de redi). INGEZONDEN; lïlet verbazing heb ik het artikel gelezen van de Hoer Steeghs in "Da Schans" no. 25. Hierin stonden enkele dingen over de voormalige Dorpsraad die ik graag recht wil zetten, 1) Dorpsraad als donderslag bij heldere hemel ontbonden; Dit was dan eon onweersbui van vele maanden! Onze voorzitter bedankte op de parochievergadering 26 juni 1972 waarna een aktie is gevoerd voor nieuwe leden, wolke mislukte bij de groep mannen tussen 25 en 65 jaar. Hierna de "noodklok" in "De Schans" 10 november 1972 nummer 43, geen reactie hier op, toen pas ontbinding. Dit hooft inderdaad niet aan de Heer Steoghs gelegen maar aan gebrek aan vervangers. 2) Samenwerking. De gehele Dorpsraad had besloten (op vergadering 19 oktober 1972) de Heer Steeghs uit te nodigen bij hun verdere vergaderingen. Dit is gebeurd en de Heer Steeghs zegde toe maar hij liet voor de volgende vergadering telefonisch weten dat hij niet kwam! 3) Oprichting nieuwe Dorpsraad; Hiervan is mij niets bekond. 4) Kiezersb'edrog; De afspraken tussen de kandidaten van lijst 2 waren volgens mij goed bekend via publikaties. 5) Bestuurlijke problemen; De Dorpsraad was er niet alleen voor bestuurlijke proble men, maar voor alios wat eon gemeenschap leefbaar kan maken bedoeld. Een eerlijke voorlichting op prijs stellende, D, Tacken, Lollebeekweg 30 - Castenray.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 5