- 2 - VERENIGINGEN; bp het ponyconcours te Horst tuist het achttal van Castenray de tuieede oriis te behalen. Verder tuist Hanny Wismans rie ttueede prijs te tuinnen bij de ind. dressuur. Bij het springen klasse licht kreeg Peter Strijbos de derde prijs en in middel UJilbert Classens vierde. In Cat. C licht de 10de prijs voor Wim Classens en bii cat. D middel vuas de ttueede prijs voor Dac Wismans iïlz. Proi ïciat. Ruiters en amazone's doe goed je best zodat er ce volgende keer meer prijzen gemon- nen tuorden bij de Ind» dressuurnumtners. Dit mogen jullie hier zo niet bij laten zitten dus nu onder Je vacantia ■-.og maar eens een keer vaker dat nummer gereden. Verder tuensen tuij jullie een prettige vacantie toe. BEDAARDENVERENIGING a.s. Dinsdag 3 juli is het kaartmiddag voor de bejaarden en krijgen tue de bejaardenvereniging lïleterik op bezoek. Kom dus allen. Wij veru/achten en hopen op een gezellige middag. Namens het bestuur, de secretaris S. Willemsen. KATHOLIEKF DEUGD BEWEGING; Donderdag 5 juli a.s. clubavond voor de senioren van 7.30 tot 9,30 uur. De Leidsters, LI1Y1BURGSE VROUWEN BEWEGING; Nu do zomer in volle pracht zijn intrede hoeft gedaan en de vacantie's bogonnen zijn organiseert de L.V.B. eon tmeetal uitstapjes en mei op donderdag 12 juli a.s. voor do kinderen en zaterdag 21 juli a.s. voor de leden fflrted!fkindtron gaan .o naar jaugdairkua II Grigio in Haaren (NB) op dond»rdag U juli a.s. We vertrekken 's middags om half oen aan de kerk en zijn om 8 uur meer DeUtoegangsprijzen zijn voor volmassenen 2,00 per persoon on voor kinderen 1,25. Omdat de L.V.B. dit jaar het 40-jarig jubileum viert krijgen de kinderen ook een ex- traatje on mordt de Sus uit de kas betaald. Ouders en kinderen gooft U zo spoedig mo gelijk op of in ieder geval vóo'r zondag 8 juli a.s. Entree bij de opgave te voldoen. Bet uitstapje voor de leden en echtgenoten is op zaterdag 21 juli a.s. Dit jaar naar Zeeland. We vertrekken uit Castenray om 8 uur. Via Eindhoven en Tilburg gaat de reis allereerst naar Drost bij Breda, maar in ca De Roskam een koffiepauze mordt gehouden. Via Roosendaal cn Bergen op Zoom gaan me naar Zeeland maar me van half een tot 2 uur in middelburg verblijven. Vanuit de stad middelburg gaan me een tocht langs de bekende badplaatsen maken en mij passeren hi bij de pWsen: Veere, Osstkapelle, Domburg, «estkapelle, Zoutelande. Gestopt dt in Vlissingen. Hier is gelegenheid om iets te gebruiken en om mat te mmkelon. Dan steken me per veerboot over van Walcheren naar Zeeums-Vlaanderen en arriyero Broskens. Sia da plaatsen IBzandijk, Torneuzen en Hulst konen »e in M, om 7 uur in Antmerpen een diner hebben in restaurant A la Coupe Glacee. IDo laatata stop houdon me in Turnhout. In dancing de Zmeep staat een groot orgel en bij de mu ziek hiervan kan nog mat gedanst en gedronken morden tot 22.30 uur. Uia Eindhoven gaat da reia «aar naar Castenray an dij hopen daar war terug taZijn tegen half tmaal - 12 uur. De kosten van deze reis zijn 25,00 p.p. Daarvan mordt betaald; de bus, het diner en de veerboot. Opgeven liefst zo spoodig mogelijk maar uiterlijk tot zondag 15 juli a.s. bij oon der bestuursleden. Het Bestuur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2