- 2 - vervolg Handboogschutterij Zo gezien is het eon wedstrijd geweest met nogal wat verrassingen,zodat de laatste dagen nogal vaak de vraag werd gesteld:"Zou er toch nog doping hebben plaatsgevon den?" Vandaar dat wij besloten hebben dit onder deskundige op dit gebied te laten onderzoekon onder voorzitterschap van H, Cremers. U zult hieromtrent nog wel do no dige mededelingen kunnen verwachten. Om 0.30 uur was het dan zover dat de prijsuit reiking kon plaatsvinden. Voorzitter bracht allereerst dank aan al de schutters voor hun sportieve en gezellige sfeer die er de gehele wedstrijd is geweest. Dank bracht hij ook aan talrijke aanwezige van onze gemeenschap die zo in grote getale waren op gekomen om dit jaarlijkse feest met ons mee te vieren. Dank bracht hij ook aan al diegene die onze vereniging financieel zo goed gesteunt hebben door het poolen. Nog nooit is er zoveel gepoold als dit jaar. Het heeft het mooie bedrag opgebracht van 100,00, warvan 50,00 voor de kas. De gelukkige prijswinnaars waren G. Houwen 20,00, G. de Rijk 20,00, Al. Kuypers 10,00. Maar vooral bracht voorzitter dank aan onze doelhouder voor de verzorging en regeling die hij voor ons getroffen heeft. Hot was allemaal prima verzorgd, nogmaals hartelijk dank. Maar om niemand te vergeten aan allen die aan het welslagen van dit feest hebben mee gewerkt onze hartelijke dank. Hierna ging men over tot do prijsuitreiking en da prijzen.mochten er zijn, daar was veel aandacht aan besteed. De schutters waren dan ook allemaal voldaan met hun prij zen. Verder werd de avond gezellig onder elkander doorgebracht. 16 en 17 juni a.s. 4de Bondswedstrijd bij do vereniging "De Batavieren" te Castenray. Sportvrienden laten we met ons allen zorgen dat dit concour in allo opzichten goed mogen slagen. Kom in grote getale meehelpen om de overkoppeling op te bouwen. Hot spreekwoord zegt: Vele handen maken licht werk - dat is ook hier van toepassing. UJees ook als controleur op de aangegeven uren aanwezig. Dot deze werkzaamheden niet allemaal over dezelfde persoon gaat lopen spreekt voor zich daarom laten we ieder ons steentje bijdragen tot het welslagen van dit concour. UJij hopen dat moeder na tuur haar medewerking ook zal verlenen. Voor de inwoners van onze gemeenschap zou ik willen zeggens Kom dit concour eens met een bezoek vereren. Het wordt gehouden op het oude sport veld. Ik begrijp: men kan vormoeid zijn na gedane arbeid maar dan is het nodig om wat vermaak te zoeken. Vlij maken het U al heel gemakkelijk: U behoefd nog geen koffieta fel klaar te maken enkele lieftallige dames zorgen voor de inwendige mens. U kunt er krijgen: broodjes met flinke bokworst en daarbij kunt U ook nog koffie krijgen en na tuurlijk ook alle soorten frisdranken. Neem die geboden kans en U steunt hierdoor ook weer onze vereniging. IJJij wensen U alvast van harte welkom. Onze vereniging schiet reeds om 2uur op zaterdag. De opstelling is als volgt: Fr. Uleys A, Drabbels G, UJeys A. Kuypers H. Kleeven IYI. Smulders G. Cremers. Fr. Kuypers. Al, Kuypers dan dacobs. lil. Brouwers. P. UJeys. G. Kunen. P. Emonts - R. dan Peeters P, Reinders, H. v. Kuyck. dos UJeys. G, de Rijk. H. Cremers. Ans Cremers. Carolien Cremers, Maria Cremers. Martha Cremers. G, v. Kuyck. Bijeenkomst om 1.30 uur, De seer, P, Poels. S.V. CASTENRAY: Uitslagen zaterdag 9 juni j.l.s Oeffeit 2 - Castenray comb. 1/2 1 - 6. maandag 11 juni j.l.: Castenray 3 - Oostrum 3 6 - 4. Feestavond le elftal S.V. Castenray: Op zaterdag 16 juni a.s, (morgenavond) is er voor de leden van het le elftal een feestavond ter afsluiting van het voetbalseizoen. Ook eventuele echtgenotes of ver loofden worden op deze avond verwacht. Verzamelpunt café Hesen om 20.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2