ft™*™ d - 2 - vervolg handboogschutterij Zondag, 10 juni a.s, eerste Pinksterdag is xveer het jaarlijkse ko- ningschipten. Dit is wel voor iedere vereniging oen hoogtijdag in de handboogsport. Reden dat er dan telken jaren Del geschoten wordt or: de eer van de koningstitel, hij venvachten een felle strijd daar er vele schutters zijn die hiervoor in aanmerking kunnen konen, In "De Schans" zit een totofonulier ingesloten waar U kunt gokken wie of de nieuwe koning zal zijn. Mocht U nog neer van deze poolfor- nuliercn wensen in het doelhuis zijn er nog altijd te krijgen, hij hopen dat er een goed gebruik van zult alienU kunt op de eerste plaats zelf een groot geldbedrag winnen en tevens steunt U hiermede onze vereniging die steeds voor grotere onkosten kont te staan. De indeling is als volgt: 1.45 uur is er de loting. 2 uur aanvang wedstrijd voorop 2 proefpijlen. Ongeveer 4 uur Pause net do bekend- nailing van do eerste 25 pij Ion. Ongeveer 4.45 uur: aanvang tweede 25 pijlen net vooraf een proef schot. Ongeveer 7 uur Einde 50 pijlen. Ongeveer 7.30 uur de 6 hoog ste schieten nog 12 pijlen na wie wordt er koning. Ongeveer 8.30 uur Uitslag net de prijsuitreiking. Een vriendelijk verzoek aan de dames en verloofden van onze vereni ging. U wordt omstreeks 6 uur verwacht. Kont U geliefde moed en troost inspreken. Zij zullen hot zeker op prijs stellen want een en kele liefkozing kan zelfs wonderen verrichten, hij verwachten coli grote beiangstolling van onze gemeenschap. Kont in grote getale Ui',r belangstelling tonen voor deze mooie handboogsport. liet is er op zondag echt gezellig. Mogen wij op U aller belangstelling rekenen. Er zal veel van do schutters werden gevraagd, hij hopen dat ze allen in goede conditie zullen zijn wel is het zo: ze worden voor de wed strijd nog medisch gekeurd of er geen doping heeft plaatsgevonden, kortom, Ik wens U allen een plezierige middag en een gezellige avond, waar U nog vele prettige herinneringen aan zult bewaren. Alle zonder uitzondering, a r Veol succes. !j^y. De secretaris P. Poels. KATHOLIEKE JEUGD JBhEGIlTG Junioren en senioren. a.s. Zondag SPORTDAG in Leunen Vertrek 9*15 uur aan dö kerk net de fiets. Aanvang 10.00 uur net I-I. Mis. Meenemen: boterhammen, drinken en regenjas. Maandagavondoefenen voor 4-daagse on 7 uur aan het clubhuis De Leidsters. S.V.. CASTBHRAY Uitslag donder dag- 31 noi (Hemelvaartsdag): Castenray 2 - D.I.S. 2: 3 - 5. Uitslagen tournooi Oostrun (3 juni)? Castenray 1 - Oostru 1 1 - 1. Castenray 1 - Leunen 1 0 - 1, Castenray 1 - D.I.S. 1 0 - 1. Op zaterdag 9 juni om 18.00 uur speelt een combinatieelftal van S.V, Castenray in Oeffeit een vriendschappelijke wedstrijd. Vertrek 17.00 uur bij H. v. Rhee. G iiüi cici

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2