kening is. - 7 - - dat Dhr. Steeghs van plan is hier iets tegen te doen. Via een handtekeningaktie on schriftelijke vragen in de komende gem. raadsvergadering, IKij verzoeken dan ook eenieder die een container (misschien dan lx in de 2 meken, sug gestie red.) monst hun naam op het strookje te zetten en in te leveren bij Dhr. Steeghs. Het strookje vindt U op de laatste bladzijde onderaan (dit blad). Doe dit massaal zoveel te sterker is natuurlijk de vraag. Hopende U nu voldoende voorgelicht te hebben hieromtrend (anders zie nog ingezonden door Dhr. P. Pools), Dhr. Steegsh en de redaktie. kniPkniPknipknipknip HANDTEKEING-AKTIE ten behoud van container. Naam s.v.p, inleveren bij Dhr, A„ Steeghs, Lollebeekweg, Castenray. PONYCLUB; Op zondag 20 mei j.l. heeft or in Venlo een concours voor ponyruiters plaatsgehad maar onze ponyruiters ook aan hebben deelgenomen. Bij de dressuur voor achttallen misten zij een zevende prijs te behalen van de 15 deelnemers in die ring. Obk bij. de ind. nummers werden nog prijzen behaald en wel; Cat. B, Klasse LI- Bennie UJismans - 5de prijs. Cat. B. Klasse L 2 - 3ac UJismans Az. - 5de prijs. Cat, D. Klasse LI- Hanny UJismans - 7de prijs. Verder uiist 3ac UJismans fflz. zich nog op de derde plaats te plaatsen bij het springen lïl en hiermee de vijfde prijs voor Castenray te behalen. Dit is voor de overige mis schien wel een goede aansporing om een volgende keer ook zo te rijden dat zij bij de prijswinnaars horen, RUITERCLUB; Vrijdagavond 1 juni a.s. (hedenavond) is er in Sevenum receptie van de ruiterclub bij gelegenheid van haar 75-jarig bestaan en zaterdagavond is er RUITERRAL en tot slot is er zondagmiddag aan de Schatberg een groot springconcours wat afgewis seld zal worden met tuigpaardnummers en een muzikale show. Aanvang van deze wedstrijden is 2 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 7