INGEZONDENS Tot mijn leedmezen hob ik vorige meek in "Peel en lïlaas" gelezen vanaf 1 juni a.s. geen container meer in Castenray. Persoonlijk mas ik de mening toegedaan dat er ruimschoots gebruik van rnerd gemaakt dit mas toch voor ons een goede voorziening. Ben hierdoor enigszins teleurgesteld naar de Gemeente gestapt mat de reden van dat al les mas. Ze antmoordde mij dat dit goed in "Peel en fflaas" vermeld stond. Ik heb hun ge zegd dat ik niet met de kruimagen of met da fiets na de stortplaats ga. 3a, dat begrepen ze ook mei. Maar intussen kmamen ze met allemaal bemijsmateriaal aan dragen,, hoe dat allemaal al zo gaat. De vuilnisophaaldienst had zo lang als die con tainer geplaatst mas 's maandags maar enkele vuilniszakken op te halen, dat kostte dan maar meer veel geld het schijnt dat mij alleen maar good zijn voor belasting te betalen voor de voorzieningen in Venray. UJat de container betreft mas het zo de helft mat daar in rnerd gedeponeerd hoorde thuis in de vuilniszakken, Uiij hadden zodoende daar zelf een beetje schuld aan daar kon ik geen speld tussen krijgen mant dat hebben ze mij mat'bemijzen laten zien. Ik milde de geaente lezers erop attent maken als men iets bereikt heeft mij zo gaum geneigd zijn om er misbruik van te maken en dat moeten mij toch zoveel mogelijk zien te voorkomen. Toch hebben ze mij niet met lege handen naar huis gestuurd. Ze hebben mij beloofd om de paar maanden meer de magen laten rij den voor het ophalen van grof vui}. dat zou dan vroeqtijds in "Peel en Maas" bekend gemaakt morden. Maar nogmaals persoonlijk meen ik dat deze voorziening zeer gemist zal morden in Castenray. P. Poels, Horstermeg 28, Castenray. Op vrijdag 25 mei j,l, maren onze ouders HARRY VERSTEEGEN- en ANNA VERSTEGEN - VÜLLINGS 25 jaar getroumd. Het feest mordt gevierd op 8 juni a.s. Er is om 15,30 uur een H. Mis in de parochiekerk te Castenray, Hun dankbare kinderen. Castenray, mei 1973. Lollebeekmeg 31. Dagadress Zaal "De Ruif", Oirlo, Receptie van 7-8 uur. Voor een goede plantengroei is het van groot belang dat er geen harde lagen in de on dergrond voorkomen. UJij spitten tot 80 cm. diep zonder gaten of voren in het land. Speciaal voor de aan leg van asperges, boomgaarden, plantsoenen. Mechanisch onkruidvrij houden en alle andere merkzaamheden in asperges. Tevens spitten mij 35 cm, diep en maken de grond daarbij zaaiklaar. Ideaal voor stro ken tussen kmekerijen en bij de teelt van mortelen en andere tuinboumprodukten. Ook plantsleuven trekken op alle afstanden daarbij tevens zaaiklaar maken. Boomkmekerij gemassen, zaadmortelen, koolsoorten, aardbeien, enz.). Verder allo merkzaamheden in kassen, o.a. plantklaar maken voor sla, mest inrijden, mast ondermerken met een speciale machine (tot 3 m3 mest per 100 m^), Plukpaden ophogen voor tomaten, egaliseren enz. Fresia's maaien en rooien in binnen- en buitenland. Gespecialiseerd in grondbemerkingen voor aanleg van tuinen en parken, alsmede op zeer kleine opp. rond huizen e.d. Alle machines en traktoren morden vervoerd met vrachtauto's, daardoor snelle services Vraag vrijblijvend inlichtingen en advies. TUINBOUtll-LOONBEDRIOF - HAY AERTS - 4^"^""tUINBOUIU-LOONBEDRIDF. Genenberg 22, BROEKHUIZEN, tel.! 0 47 53 - 8 7 6.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 6