- 3 - vervolg K.D.B.: 8ij slecht uieer in het patronaat, bij goed weer op het sportveld. a.s. zondag 2 juni oefenen voor de vierdaagse na de hoogmis. Start bij het clublokaal. Onze kampweek valt dit jaar van 23 juli tot 28 juli a.s. Verdere berichten volgen nog. De Leidsters. RUITERCLUB: Draagspeld N.K.B.; UJillen diegene die hier interesse voor hebben dit opgeven, dan kunnen uiij ze gezamelijk bestellen. De kosten zijn 1,50 per stuk. De secretaris G. Classens. S.V. CASTENRAY Uitslag zondag 25 mei 1973: Comb. Oirlo/Castenray 7 Comb. S.V.V. 1/2 4 - 2. Programma zaterdag 2 juni a.s.: Hegelsom 5 - Castenray 2 (huldigingswedstrijdaanvang 16.30 uur, vertrek 16.00 uur a.s. Zondag neemt Castenray 1 deel aan het tournooi in Oostrum, t.g.v. de opening van het sportpark aldaar. De loting is om 12.00 uur. Vertrek 11.45 uur. De volgende spelers zijn hiervoor geselecteerd: 3an Arts Hub Cleven Deu Kunen Dan Swinkels Dos v. Bree Dan Houwen Al, Kuypers Hay UJeys Dos Buddiger Ger Linders Maryien Kuypers Dos UJismans Nico Buddiger Dan Kunen Dan Rambags Opening sportpark "HEESAKKER"; Onder prachtige weersomstandigheden is j.l. zondag de officiële opening verricht van Sportpark "Hsesakker", Fanfare en drumband, "Ons Ge noegen" openden met een feestelijke mars, waarna de voorzitter van de sportstichting een welkomstwoord sprak tot genodigden en belangstellenden. Daarna hield Burgemeester Schols een korte toespraak en ging hij over tot de twee officiële handelingen, waarvoor hij gekomen was nl. de onthulling van de naam van het sportpark en het nemen van de aftrap van de openingswedstrijd tussen een combinatie van Oirlose en Castenrayse spelers en een combigatie van Venray 1 en 2. Laatstgenoemde ploeg liep al meteen vlot van stapel en nam reeds na 7 minuten een 0-5. voorsprong. Toen lieten de gastheren echter de afwachtende houding, waarmee ze gestart waren, vallen en in de 12de minuut kon Dan Arts de gelijkmaker scoren. Drie minuten later toonde Dan Kunen geen enkel respect voor de Venrayse achterspe lers. Hij passeerde enkelen van hen en sloct deze weergaloze solo af met een schit terend doelpunt: 2-1, Vol enthousiasme ging de gelegenheidscombinatie uit Oirlo en Castenray door en na goed voorbereidend' werk van Pietje Heidens kon Dan Arts de stand zelfs op 3 -1 brengen. In de 35ste minuut verkleinde Venray de achterstand tot 3-2, maar 5 minuten later bracht UJim Zanders de marge van twee doelpunten weer terug, Met een 4-2 stand ging het de rust in. In de tweede helft kwam Venray fel opzetten en drukte zijn tegenstander herhaalde lijk met de rug tegen de muur. De afwerking van de gasten was echter in geen ver houding tot hun veldspel en zo bleef de 4 - 2 voorsprong gehandhaafd tot aan het eindsignaal.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 3