vervolg L.V.B.: Aan alle inmoners van Castgnray, Op de repetitie ban hot dameskoor van j.l, maandag is door de loden besloten om in hot vervolg voor begrafonismissen ook eon verooedinq te vragen, We moeten dit doen i.v.m. de slechte toestand van de. kas, om de onkosten van rspe_ title's te kunnen voldoen, De begrafenismissen morden daarom niet meer vanzelfsprekend gezongen, ^maar op verzoek van de familieleden.'tegen een vergoeding van 41,GCJ on iedereen is vahzelfsprekend vrij daarin. Wij Vertroumen dat U hiervoor begrip hebt. Bestuur en leden dameskoor.. OCTOPUS '71: HEDENAVOND om 20,00 uur SCHIETWEDSTRIDD in het patronaat. Tot vanavond - het.Bestuur, TE KOOP: TE KOOP: E E T A A R D TE KOOP: P P E L E 0, Claasens, Roffert 4 - Castenray. Aan alle inmoners van Castenray, Uia de Rayoncommissio Venray is door het Groene Kruis 't verzoek gedaan om het bestuur te kunnen samenstellen uit afgevaardigden uit alle kerkdorpen, Deze vraag is in Castenray gegaan naar de L.V.B. of die geen mevroum mist, die deze functie op zich milde nemen, Het zou voor Castenray natuurlijk goed zijn dat'ook van hieruit medezeggingsschap kmarn over deze goede instelling. Hebt U interesse geef U dan op aan Mevr. Classens of aan de Rayoncommissie via Dhr, Raaijmakers. Een contact-tussenpersoon is belangrijk voor U lil De Redaktie. Tanak Belong, 22 april 1973. (paasdag) Beste Allemaal, Van harte allemaal een zalig paasfeest,Hopelijk is het voor jullie een prettige feestdag. Voor mij ie .het nu, na de middag, prettige rust na hard mer ken. Ik heb vanmiddag tmee uren op bed gelegen en ben nu meer mens. (ïlens mat mas ik moe. Gisterenavond hebben me een dienst gehouden, die achteraf tmee en een half uur bleek geduurd te hebbon en toch niemand lang mas gevallen. Omdat de kerk voor zulke golegani heden veel te klein is, hebben me het altaar in de deur gezet, zodat zomel de mensen die in de kerk maren als buiten de dienst goed konden volgen. Eén"kleine drieduizend mensen maren aanmezig. Vanmoregn om zeven uur mas de kerk nog een keer overvol. Daarna had ik nog een lïlis op een andere plaats.om negen uur, maar me de dienst buiten" gedaan hebben, omdat de kerk veel te klein is. Daar maren ook nog een goede vijf tienhonderd mensen aanmezig. UJe hadden nogal mat merk gemaakt van de voorbereiding. De koren meegerekend maren er verschillende honderden mensen actief bij betrokken! Op deze manier ervaren de mensen do Goede Week en Pasen toch mei als het hoogtepunt

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 4