- 3 - vervolg "Ds Batavieren"; Tevens mil ik dankzeggen aan onze eigen schutters die a-ltijd zo trouw zijn opgekomen ÜJe hebben constant altijd met 4 zestallen kunnen schieton an zo uit da stand to kunnen opmaken hebben wij het er buitengewoon goed afgebracht. Ik zou in mijn taak te kort schieten als ik iemand persoonlijk wilde bedanken en dat wilde ik graag doen. Hij heeft het echt verdiend en dat is fïl. Smulders. Hij houdt namelijk alle puntentel lingen bij van het gehele jaar en dat doet hij op voortreffelijke wijze. Persoonlijk ben ik hem hiervoor veel dank verschuldigd. Ook voör de schutters staat Martiera altijd klaar. Hebben ze wat aan hun materiaal. Hij weet alles weer te herstellen, en dat niet alleen hij weet ook nog de schutters een goed,en opwekkend woordje toe te spreken als het bij sommige eens niet goed wil lukken dan kan hij ze nog eens een goede raad en meed en vortrouwen inspreken. Nogmaals Martien voor dit alles onze hartelijke dank. Zaterdag, 19 mei a.s. (dus morgen) 2de Bondswedstrijd bij St. Sebastiaan Heide. - Fr. UJeys G. Kunen Dos UJeys H. Cremers A. Drabbels P. UJeys P, Reijnders Martha Cremers G. UJeys lil. Brouwers 3. Pecters Carolien Cremers fi. Kuijpers Fr, Kuijpers P» Emonts-R. Ans Cramers Dan Dacobs H. Klceven H, v. Kuyck Maria Cremers M. Smulders G, Cremers G. de Rijk G. de Kuyck. Onze schietbeurt is om 4.30 uur, Vertrek cm 3,30 uur. Dc secretaris P. Pools. LIMBURGSE VROULLO BEWEGING: In het kojmde winterseizoen zullen Weer enkele cursussen in kringverband gegeven worden, o.a. Sociale Scholingscursus. Thema: UJat doet de. samenleving voor ons? en wat doen wij voor do samenleving? Cursusduur: 5 lessen om de 3 a 4 weken. Duur van de lessen: van 14.15 uur tot 16,30 uur. Eerste les zal begin .november plaatsvinden. In de 5 lessen zullen diverse aspecten die betrekking hebben op wij en do samenleving behandeld worden. - - Stichtingen samenlevingsopbouw. - Maatschappelijke dienstverlening. - Gemeente en burger. - Onderwijs en welzijn op het platteland. - Kerk en samenleving, Da cursus wordt in Venray gegeven. Verder ds cursus: Agrarische huishoudelijke vormingscursus. Een cursus voor jonge en/of aanstaande agrarische vrouwen. De cursus duurt 10 weken; elke weck een middag. De onderwerpen die op het programma staan zijn als volgt: - Boerin of tuindorsvrouw zijn nu en in de toekomst. - Bedrijfseconomische aspekten in het agrarisch bedrijf. - Financiering van een bedrijf, - Verzekering van bedrijf en gezin. - Verschillende vormen van bedrijfsovername, - Hoe wordt het inkomen uit het bedrijf in het gezin besteed? - Fiscale boekhouding en bedrijfsadministratie. - Een excursie. Hebt U interesse voor deze cursussen -. Geef U dan nu op, In juni moet dit allemaal doorgegeven zijn i.v.b, met de leerkrachten. DAMESKOOR: Met ingang van maartdag 21 mei a.s. begint do repetitie half uur later en is dan in da zomermaanden van half negen tot l'O uur. ftan alle inwoners van Castenray, zie blad 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 3