Programma zondag 29 april 1973; Castenray 1 - vriendschappelijk (zie raambiljet). UJanssum 3 - Castenray 2 aanvang 12.00 uur - scheidsrechter P. Hutten. Castenray 3 is vrij. Trainen; lïlet ingang van donderdag, 3 mei a.s. zullen de mekelijkse trainingen voor taan gehouden morden in het nïeume sportpark. Daar es nog geen lichtinstallatie aanmezig is, zal het aanvangstijdstip voorlopig gezet morden op 19.00 uur. S.V. CASTENRAY AFDELING JEUGDVOETBAL: Voor zaterdag 29 april a.s. is zomel voor het A- als het B-elftal geen programma vastgesteld. Op maandag 30 april a.s. nemen beide elftallen deel aan 't Oranietournooi0 Castenray Al speelt op de sportvelden van S.V. Leunen en vormt tesamen mot Leunen A2 en IOsselstein Al een poule. Aanvang - 13.00 uur. Castenray BI speelt op de sportvelden van S.V.V. aan de Leunsemeg en vormt samen met Venray B2, Oostrum BI en IOsselstein BI een poule. Aanvang - 12.30 uur. HANDBOOGSCHUTTERIO "DE BATAVIEREN"; Vrijdag en zaterdag 27 en 28 april a.s, uitmed- strijd Nooit-Gedacht - Batavieren. Do opstelling is als volgt; Ho Cremers G. de Rijk G. v. Kuyck Maria Cremers G. Kunen Ans Cremers Al. Kuijpers Oos lüeys 0. Peeters P. Emonts-R. H. Kleeven P. Reijnders Fr. Uleys G. UJeys A. Kuijpers Fr. Kuijpers Oan Oacobs A. Drabbels G. Cremers Martha Cremers Carolion Cremers Ui. Broumers M. Smulders P» UJeys Deze schutters schieten op vrijdag avond 27 april, dus hedenavond. Vertrok om 6.30 uur. Deze schutters schieten op zaterdag, dus morgenavond. Vertrek om 4.30 uur. Zaterdag, 5 mei a.s. eerste bondsmedstrijd bij Ons Genoegen te America. De opstelling en vertrektijd mordt volgende meek bekend gemaakt. De soorotaris P. Poels. Op vrijdag 4 mei a.s. hopen onze ouders en grootouders 0. Duykers Th. Duykers - Klaassen hun 40-jarig humelijksfeest te vieren. Uit dankbaarheid mordt op die dag om 15.00 uur in de kerk van do H. Mathias te Castenray een H.Mis opgedragen. Dat mij hun beiden nog lang in ons midden mogen hebben is de hartemens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Dagadres: Feestzaal "De Ruif" Oirlo. Receptie van 19,00 uur tot 20,00 uur. Castenray, mei 1973. Lollebeekmeg 6b.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2