- 2 - Castonray Goods Week 1973. Beste Parochianen, UJe zijn nu aan het einde gekomen van de veertigdagentijd. Het was een tijd van bezinning en bekering. Iedere dag proberen we ons zelf meer te keren naar God. Moge het Paasfeest ons allen weer herinneren aan het leven, de vrede, die Christus ons komt brengen. In deze geest aan allen een vruchtbaar Paasfeest toegewenst voor U-zelf en voor Uw gezin. Moge deze paasvreugde niet gedrukt worden door de volgende mededeling. Het is U bekend dat mijn gezondheidstoestand momenteel niet zo goed is. Ik heb getracht door te werken totdat het niet meer ging. Dit wil ik ook graag blijven doen. Maar om dit te kunnen verwezenlijken zal ik dezer dagen (direct na Pasen) nog voor enkele weken moeten opgenomen worden in het St. Dozefziekenhuis te Eindhoven (fialsterweg). Daar zal men mij gaan behandelen met de kunstnier, en dit zal daarna een regelmatige behanddling gaan worden. Maar het gevolg zal ervan zijn dat ik me daarna weer met volle moed en kracht kan geven aan onze goede gemeenschap. Ik ben overtuigd van Uw medeleven en heb dit de laatste tijd ondervonden en zeer gewaardeerd. Laten we elkander helpen en steunen, zodat de Paasvrede ons aller deel wordt. Uw Pastoor. PAROCHIE-NIEUWS; Week van 21 - 28 april 1973. Paasweok. Misdienaars; Dos Emonts en Dos v. Kuyck. Willie en Dos Duykers. Hoogmis; Dan Uollonberg en Peter Philipsen. Zaterdag: 20.00 uur: PAASWAKE zlg. Hendrik Philipsen. Zondag: HOOGFEEST VAN PASEN. 8.00 uur: zlg. Pierre Danssen. 10.00 uur: jrd. Engelbert Emonts en Maria Geurts. Maandag: 8.00 uur: overl. fam. Camps - V.d. l/orle. 10,00 uur: Petronella Philipsen. Door da week zijn er geen diensten wegens afwezigheid van Pastoor. Mededeling Op de Paasdagen is er gelegenheid om het vastenoffer to dragen. Mogen we op Uw gulheid rekenen? Hartelijk dank.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2