BUITEN - SPEL - NIEUWS persbericht 16 maart 1973* Tentoonstelling Buiten-spel in Venray volgeboekt^ De veelzijdige tentoonstelling die op 30 laoi a.s. in Venray wordt geopend, was half maart uitverkocht. Ruim honderd in stellingen en bedrijven zullen met zeer gevarieerde inzen dingen Buiten-Spel tot een grote trekpleister maken. Er wordt massaal bezoek verwacht uit Noord-Limburg» Oost-3rabant en het Duitse grensgebied. Er zal voel dynamiek in de tentoonstelling worden gebracht door allerlei demonstraties op het gebied van wonen en huishouding, vrije tijd en recreatie. In tientallen stands krijgt hot publiek voorlichting over do nieuwste prod-ulcten die op do markt zijn: huishoudelijke en electronicche apparatuur, woning- en keukeninrichting, verwar ming, voedings- en genotmiddelen, muzidcinstrumenten, disco, fotografie, lectuur, studie, doe - 't zelf, tuinaanleg, hand werk en kunstnijverheid. In het tentoonstellingspark dat spe ciaal voor deze gelegenheid door Tuincentrum Vriens in Baarlo wordt aangelegd, komen inzendingen met vakantiehuizen, luxe jachten, zwembaden en speelwcrktuigen. De kinderen vinden hier een, or che en een ponnybaan. Op do avond van de eerste tentoonstellingsdag wordt aansluitend het nieuwe ludieke Schouwburgplein geopend door de Commissaris van de Koningin in Limburg die daarna mot zijn gezelschap een bezoek aan Buiten-Spel zal brengen. Het plein is een feestelij ke toestand met een reeks luifels, vitrines, bloembakken en banken. Er is een feestelijke verlichting, een levensgroot schaakspel, een fontein en een fantastisch speelplastiek, ont worpen door kunstenaar Daan Wilschut. Alle avonden tijdens Buiten Spel, dus tot 7 juni, wordt op een overdekt podium een amuse mentsprogram geboden. De tentoonstelling zal dagelijks geopend zijn van half twee tot vijf en van zeven tot half elf. Iedere middag en avond zijn er shows van dames- en herenkleding terwijl shows van kinderkleding eveneens op het program staan. Er komt een riant caf<§-restaurant en een sherry-bar. Het gehele complex ligt in het hart van Venray, tegenover de schouwburgIn de directe na bijheid is veel parkeergelegenheid. Speciale borden zullen het verkeer de weg naar de tentoonstelling wijzen. GEVRAAGD Voor het nieuwe kalkoen-bedrijf van Jan Fhilipsen, Venrayseweg 1^7» Horst FLINKE KRACHT IN VASTE DIENST. Goed loon en afwisselend werk» Melden bij -Hay Philips en, Venrayseweg 151» Horst. n Telefoon: 0 47 87 - 2 5 2.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2