J. 4 - INGEZONDEN: Dan doal die haeft aen sacrataris - Die voel schrijft uiat niet maar is Goed een slippertje mag hij dan mal makan •Maar soms meet hij iemand'toch mei hard te raken Zo zou iemand voer hem op do kniaën zijn gevallen Da ik kan mij indenken dat dit hem best zou bevallen -• Hij mag gerust een beetje overdrijven Anders zou er voor hom niet veel overblijven (Baar voel van deze dingen laat de schutters steeds kouder UJant stilletjes aan mordt hij ook al een dagje ouder Aan een ding daar ontkom ik n^ot aan Als secretaris heeft hij ook veel goeds gedaan 18 jaar heeft hij steeds het gold gebeurd En is nu als volmaardig bestuurslid goedgekeurd Met veel elan heeft hij het gehaald Als maardering mordt hij gamoon doorbetaald Mot hard merken zag hij kans te promoveren UJat ons betreft gaat hij nu spoedig roceptioneren Zijn fouten millon me hem dan ook graag vergeven Maar als penotontie voor hem, komen me oens oier eten Zegt hij beroumvol, dit is de laatste keor definitief Dan zeggen u/ij, oké, en vinden dit heel sportief UJio dit geschreven heeft Vundor hierna niet Dat vind ik dan zéér mijs Piet. Voor een goede plantengroei is het van groot belang dat er geen harde lagen in de ondergrond voor-komen. lilij spitten tot 80 cm,; diop zonder gaten of voren in het land speciaal voor de aanlog van asperges, boomgaarden, plantsoenen. - Mechanisch onkruidvrij houden en alle andere merkzaamheden in aaperyoc. Tevens spitten mij 35 cm, diep en maken do grond daarbij zaaiklaar. Idoaal voor stroken tussen kmekerijen en bij do teelt van mortelen en andere tdiinboum producten. Ook plantsleuvon trokken op alle afstanden daarbij tevens zaaiklaar maken, (Boomkmekerij gemassen, zaadmortelen, koolsoorten, aardbeien, enz.-) Plukpaden ophogen voor tomaten, egaliseren enz. Fresia's maaien en rooien in binnen en buitonland. Gespecialiseerd in grondbemerkingen voor aanleg van tuinen en -parken, alsmede op zeer kleine opp. rond huizon o.d. Alle machines en traktoron morden vervoerd met vrachtauto's, daardoor snelle services. Vraag vrijblijvend inlichtingen en advies. TUINBOUWLOONBEDRIDF HAY AERTS Genenberg 22 BROEKHUIZEN tel.: 04763-876. Oplossing puzzel nr. 7: 1. 11 maal 2. ONDorgrOND 4 3. Maar één keer. Daarna trekt u immors Eén af van 19, van 18, enzovoorts. Verder alle merkzaamheden in kassen, o.a. plantklaar voor sla, most in rijden, mest ondermerken met een speciale machine (tot 3 m^ most per 100 m^.)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 4