vervolg L.V.B.: Besturen-avond Op maandag, 26 februari a.s. is sen studieavond voor de besturen van de L.L.T.D.^ en K.P.J. De avond begint om 7.30 uur in zaal Rongen - Oirlo. Spreker van dözö avond is'Dhr. Plukker, met als onderwerp: Pers en publiciteit. - 1 j Het culturele gedeelte wordt verzorgd door de L.V.B. en K.P.J.waarbij het Cas- tenrayse dameskoor enkele nummers zalvingen. Sport; Dinsdag,20 februari a.s» GEEN, sport. HANDBOOGSCHUTTERIJ "DE BATAVIEREN" Vooreerst wil ik mijn excuses aanbieden voor enkele foutieve gegevens die ik Ver strekt heb in "De Schans" no. 6 van vorige week. De copie had ik inmiddels ver scheurd en kon ik niet meer zien of-de foutjes bij mij lagen of-bij de pers. UJe künnen allen wel eens een slippertje maken - overigens niets dan lof voor de pers. Vooreerst dan wat de uitslag van de wedstrijd "St, Joris" betreft; daar stond lste zestal behaalde 1.261 "punten, hodcjs"t*ö' 'döhtitter Weys met 223 puqtenj Daar stond geen voornaam voor en dit moet zijn; G, Weys.' Ere wie ere toekomt. SCnt j Maar waar ik nog van onder de indruk ben is het volgende:^ g&beurd. In de opstelling van de wedstrijd E.H.S.-Batavieren ben ik een zekere PêtrUs in de Lollebeekweg vergeten en dan te bedenken dat deze schutter ook nog een hoge bestuursfunctie bekleed, dit is voor mij persoonlijk een pijnlijke kwestie, Voor al omdpt ik aan zulke personen grote eerbied verschuldigd bon en onderdanig moet zijn. Afgelopen vrijdag n.a de gezellige buutpvond, waarvan ik zeer genoten heb, viel zekere Petrus voor piij-op de knieën met de woorden;"Mijnheer de secretaris" wat een, plechtige woorden, zo wordt men maar zelden aangesproken, "mag ik a.,u.b. morgen mee schieten?". Nou,het was of ik door do vloer zak-te. Och, nu moet ik niet overdrijven, ik stond buiten, dat moet zijn door de grond. Ik dacht dat iemand vpor mij, op de knieën gaat zitten, dat is wel de eerste maal in mijn leven, ben ruim 31 jaren getrouwd maar zover heb ik do vrouw nog nooit kunnen krijgen of het moet nog op latere leeftijd komen, maar dat betwijfel ik wel sterk. Voor deze vergeetachtigheid mijn excuses, fnooht. hot echter.tot aan hcatuurlijke uitspraak komen dan hoop ik hiervoor in aanmerking te komen tot verzachtende om standigheden. De uitslèg van de afgelopen zaterdag gehouden wedstrijd E.H.S.-Batavieren was ais volgt; E.H.S. lste zestal behaalde 1.271 punten. 2de zestal behaalde 1.193 punten. 3de zzestal behaalde 1.079 punten. 4de zöstal behaalde B17 punt'bn. 15 hoogste schutters E.H.S. behaal den - 3.020 punten. Hoogste schutter E.H.S. was; J, Geradts met 224 punten. Batavieren; lste zestal behaalde 1.245 punten. 2de zestal behaalde 1.169 punten. 3do zestal behaalde 1.074 punten. 4de zestal behaalde 787 punten. 15 hoogste schutters Batavieren behaal den - 2.970 punten. Hoogste schutter Batavieren 'uiafen; lste zestal G, Weys 225 punten. 2de zestal Fr. Kuypers Z16 punten, 3de zestal W« Brouwers 185 punten. 4de zestal Martha Cremers 147 punten. Hierna schoten de 8 hoogste schutters van beide verenigingen nog 10 pijlen na. De uitslag hiervan 'was als volgt; E.H.S. behaalde 673 punten. Batavieren behaalde 665 punten. Hoogste schutter: Hoogste"schutter* - J. Knapen met 90 punten. Fr. Kuypers met 88 punten. Het was, zoals altijd, een gezellige wedstrijd. Wil even in herinnering brengen dat dit voor beide verenigingen hot de 20ste wedstrijd was dat wij tegen elkaar 1 - J

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 3