- 3 S.V. CASTENRAY: Uitslag zondag 28 .januari 1973 s Castenray I - Iïlontagnards 2 1 - 1. Programma zondag 4 fabruari 1973; Castenray I - Venray 3 Castenray 2 - H.B.5.V. 2 Venray 9 - Castenray 3 Castenray 1 - Iïlontagnards 2: aanvang 12,00 uur, aanvang: zie raambiljet, aanvang: 14,30 uur scheidsrechter 1Y1, v.d. IDeyer, In een zeer slechte wedstrijd deelden Castonray 1 en Iïlontagnards 2 verleden zon dag de punten. Beide ploegeh konden geen moment hun hoge klassering .waarmaken, De eerste helft was nog wel enigszins het. aanzien waard^ maar erg veel kansen kanden beide teams zich toch niet scheppenj Door eep hard afstandschot van Oos van Bree (jwam Castenray al gauw met 1-0 voop- te staan. Ui-a de vingertoppen van de lang niet zekere Bergense doelman verdween de bal in het net. Dgarna had Cas tenray door kunnen drukken, ware het niet dat onze spelers geen enkel enthousiasme konden opbrengen, - In de tweede helft zakte het peil tot een onaanvaardbaar niveau. Het aannemen en plaatsen van do ballen was zeer slecht en het talrijke publiek kredb geen enkele acceptabele aanval moor-te zien. Tot overmaat van ramp scoorde iïlontagnards 3 minuten voor tijd ook nog de gelijkmaker en ontnam Castenray daar mee een kostbaar puntje, Door de nederlaag van koploper Excelsior 2 werd de stand voor Castenray toch wee_r iets gunstiger: 1. Excelsior 2 14 - 21. 2. Iïlontagnards 2 1.4-20, 3. Castenray 1 14 - 19, Trainen loont dus nog' zeer zeker de moeite! S.V. CASTENRAY ,ïm, JEUGDVOETBAL: RECTIFICATIE: De uitslag van de op 20 januari, j.ló gespeelde wedstrijd Castenray A1 - Leunen A2 Werd abusievelijk doorgegeven als 2-3. .Castenray A 1 wón echter met 3 - Excuses van"1 Uw voetbalredactour, Uitslagen zaterdag 2" .isnii-u'., ...L-Aii. Castenray A 1 - Resia Al - 3, Castenray BI - UJittenhorst B2 8 - 1, Voor a.s, zaterdag is geen programma samengesteld. STUDIECLUB VARKENSHOUDERSs A Bij deze nodigen wij U uit voor de volgende bijeenkomst, die zal plaatsvinden op donderdag, 8 februari a.s. om 19.30 uur in café Hesen-Kuijpers. Deze avond zal verzorgd worden door Dhr. Peetors, assistent bij de landbouwvoor- Onderwerp zal zijns biggen, batterijen en het economisch meest geschikte afleve ringsgewicht van onze mestvarkens. Verder bespreking van 'n eventuele excursie deze winter, Het Bestuur,. BILJARTCLUB "DE KETSERS": Uitslagen: Programmas Klasse A - Kruispunt Klasse C - Castenray Klasse.A - Castenray Castenray C is vrij. - Castenray:-- 5. - UJanssum: 2 -8. - Broekhuizenvorst - vrijdagavond (hedenavond),

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 3