- 2 - Studieclub varkenshouders; Op donderdag 21 december a.s, om 19,30 uur bijeenkomst in café Kuypers.» flanujozig zal zijn Dhr, Bollen, dieren arts te IDssolsteyn. Als onderwerp staat op 't programma? Gezondheidszorg in de varkenshoude rij. Het Bestuur, S.V» Castenray; - Uitslagen zondag 10 december 1972; R.K.D.E.U. 1 - Castenray 1 afgelast. Kronenberg 2 - Castenray 2 1 - 6, D.I.S. 2 - Castenray 3 2 - 4, Programma zondag 17 december 1972; Castenray 1 - E.UJ.C. 2 aanvang 14,30 uur. Leunen 2 - Castenray 2 aanvang 14.00 uur, Castenray 3 - lYlelderslo 4 aanvang 12,00 uur. S.U. Castenray afdeling Jeugdvoetbal; Uitslag zaterdag 9 december .1972; Castenray BI - Uenray Bar (vriendschappelijk); 2 - 1, Programma zaterdag 16 december 1972; Castenray Al speelt vriendschappelijk (zie raambiljet bij H, v, Rhee), Castenray BI - UJittenhorst B2 (vriendsch.) aanvang 14.30 uur. Katholieke Jeugd Bewegino; Donderdag 21 december a.s, clubavond voor de snioren van 7.30 uur tot 9,30 uur. lllillen jullie allemaal een kaarsje meebrengen voor het kerststukje wat wij maken? De Leidsters. Handboogschutter!j "De Batavieren"; Afgelopen vrijdag heeft onze vereniging voor het eerst een kienavond gehouden voor de leden met hun dames en verloofden waarbij verschillende kleine en enkele grote prijzen (zoiets van tussen de 5 en 50 cm.) te winnen waren. Gezien dit voor da af- roeper en helper de eerste keer was Jat zij dit deden waren e r soms toch wel enkele kleine probleempjes zoals b.v. bij de zes of zes—enzestig en de acht welke soms op de kop worden afgeroepen. Ook hadden zij het druk met het cont..---leren van de volle kaarten - zeker wanneer er met drie of vier man tegelijk kien werd geroepen. Tflaar dat alle kaarten met kien "-'-a-scherp werden nagekeken bleek toen iemand (welke schijnbaar) nog nooit gehoord hao'van zoiets als "Gij zult den heer de afroeper niet op de proef stellen", de zaak zo uitgekiend had dat hij het eerst kien had maar bij de controle bleek dat hij (per vergissing?) enkele nummers op het verkeerde cijfer had geplaatst waardoor hij voor deze ronde uitgekiend was. Toch reageerde hij hierop spontaan door twee rondjes (uit de kas?) weg te geven. iïlaar al met al geloof ik dat wij toch op een gezellige avond terug kunnen zien en ge zien de grote belangstelling welke er voor deze avond bestond geloof ik vorder dat een dergelijke avond voor een volgend jaar zeker voor herhaling vatbaar is -maar dan eventueel met .vele grote en enkele kleine prijzen. De uitslag van de twee gehouden selectiewedstrijden waren als volgt; G» 'dieys - 435 - 442 - totaal 871 punten. Fr. UJeys 422 439 - totaal 861 punton. NI. Smulders - 410 - 418 - totaal 828 punten. 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2