- 2 - Handbooqschutteri.i "Dg Batavieren" s Enkele mededelingen; - De ujedstrijd Batavieren - UJillem Teil op zaterdag 2 december gaat door verschil lende omstandigheden niet door. UJel ujordt er die avond normaal geoefend. Wij hopen dot de schutters in grote getale zullen opkomen. - Dinsdag, 5 december a.s. is er GEEN uefenavond. Reden5 vele schutters zullen deze avond liever in huiselijke kring uiillon door brengen wegens Sint Nikolaasavond, Ik wens hun allen dan ook een gezellige en plezierige avond, - Vrijdag, 8 december a.s. KIENAVOND voor al onze leden en hun dames of verloofden. Houdt deze avond vrij en kom in grote gotalen deze kienavond meemaken, U zult er geen spijt van krijgen, want er zijn mooie en waardevolle prijzen te winnen. Aanvang - 20,00 uur. - Zaterdag, 9 december a.s. wordt de tweede selectiewedstrijd gehouden bij St» Hu- bertus fflerselo. Aanvang - 18.00 uur. Afgelopen zondag heeft het jeugdteam van ons district II een wedstrijd geschoten tegen het jeugdteam van district 10 te Mierlo. Hat werd een klinkende overwinning voor ons district met een puntenverschil van 112 punten in ons voordeel. Ook een van onze jeugdschutters n.l. Gerrit Cremers, heeft hier aan deelgenomen. Er werden 25 pijlen geschoten waarvan Gerrit. er 200 punten behaalde. Dit is een gemiddelde van 8. Proficiat Gerrit. De secretaris P. Poels. S.V. CASTENRAY: Uitslagen zondag, 26 november 1972: Castenray 1 - IDsselstein 2 3-0. iïleerlo 2 - Castenray 2 s 0 - 2, Programma zondag. 3 december 1972: Excelsior 2 - Castenray 1 s aanvang - 12.00 uur. Castenray 2 - E.W.C. 3 aanvang - 14,30 uur. R.K.D.S.0. 4 - Castenray 3 aanvang - 12.00 uur. Castenray 1 - IDsselstein 2; Vanaf het begin van de wedstrijd Castenray 1 - IDsselstein 2 was het al duidelijk dat Jan Arts (ex~IDsselstein) met alle middelen het scoren belet moest worden. Deze moeilijke taak werd toebeeld aan de jongste en bepaald niet sportiefste spe ler van IDsselstein. fflet harde tackle's, waarbij dikwijls wel de bal, maar niet de benen uit het oog werden verloren, probeerde hij aan zijn opdracht te voldoen. Zijn provocerend gedrag, dat maar steeds ongestraft bleef, lokte natuurlijk repre saillemaatregelen uit, die niet goed te keuren, maar wel te begrijpen waren. Desalniettemin slaagde onze lange voorhoedcspcler er vlak voor rust toch in om Cas tenray 1 een 1-0 voorsprong te bezorgen. In de tweede helft vocht IDsselstein fel voor dé gelijkmaker, maar het was Dan Houwen die voor Castenray iets meer zekerheid bracht door Se stond' cp 2 - 0 te brengen. Eon kwartier voor tijd maakte Dan Arts zijn persoonlijke overwinning nog groter door de stand op 3 0 te brengen en voor Castenray de volle winst definitief binnen te halen. Na afloop van de wedstrijd waren alle veldemoties alweer vergoten en dronken beide ploegen broederlijk enkoio glaasjes bier in het clublokaal. a.s. Zondag staat de uiterst belangrijke wedstrijd tegen medekoploper Excelsior 2 uit Broekhuizenvorst op het programma. Zit er winst in voor Castenray? STANDEN: Nu onze 3 seniorenelftallen de helft van de competitie erop hebben zitten, ziet de stand er als volgt uit, (zie blz, 3).

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2