- 2 - ruiton ingezet en het houtwerk geschilderd. Dok do kantine is rondom goheel dicht. Door de leerlingen van de L.T.S. te Horst is do elektriciteit aangelegd. Dit zal eerstdaags door de P.LE.IÏI. worden gekeurd en aangesloten. Men is thans bezig met de aanleg van de centrale verwarming. Hieraan is nog enige tijd werk. Doordat de verlichting zo ver klaar is kan echter 's avonds worden ge werkt. Tevens wordt nog gewerkt aan het afhangen van de binnendeuren, het sanitair en de riolering. Het voegwerk, dat is uicbosteed, is intussen ook bijna klaar» Op do L.T.S. te Horst worden de zitbanken en kapstokken gemaakt. Tevens wordt hier de buitenverlichting voorbereid» Zoals U ziet zijn ook de kleedlokalen bijna zover gereed, dat hiervan gebruik ge maakt kan worden. lUanneer de waterleiding aangesloten is en de riolering klaar is kan op het nieuwe terrein gespeeld worden. Maar deze laatste werkzaamheden vragen nog even de medewerking van alle leden. Vooral de vakmensen verzoeken wij 's avonds of op zaterdag te komen werken. Dan zal binnen kort het nieuwe sportpark geheel afgeleverd kunnen worden. Namens de bouwcommissie lïi. Kuypers, VERENIGINGEN Be.i'aardenvereniqing Op woensdagavond, 13 december a.s. houden wij onze jaarlijkse feestavond die begint om 19.00 uur met koffietafel. Daarna wat kionen voor prijzen, een paar liedjes zingen, daarna nog wat praten, kienen, of een kaartje leggen. Leden van onze vereniging kom allen trouw naar deze avond. Tot ziens op 13 november a.s. bij Hub van Rhee, De secretaris S. UJillemsen. Handbooqschutteri.i "De Batavieren" s De uitslag van de wedstrijd Nooit' Gedacht - Batavieren was als volgt Batavieren Nooit Gedacht lste zestal behaalde 1.261 punten 1ste zestal behaalde 1.264 punten 2de zestal behaalde 1,179 punten 2de zestal behaalde .1.185 punten 3de zestal behaalde 1.109 punten 3de zestal behaalde 1.112 punten 4de zestal behaalde B21 punten 4de zestal behaalde 989 punten Stand 15 hoogste waren dit - Stand 15 hoogste waren dit - 3.018 punten. 3.071 punten. Eon verschil van 53 punten. Hoogste schutters Batavierens lste zestal - Al. Kuypers - 230 punten. 2de zsstal - Pr. Kuypers - 208 punten, 3de zestal - G. Cromors - 206 punten. 4da zestal - H, v. Kuyck - 165 punten. Hoogste schutter Nooit Gedacht was s A. Van Bree met 230 punten. Zaterdag, 25 ntbvember a.s., dus morgen, 1 selectiewedstrijd voor het Kringtoam gehou den bij de vereniging St. Hubertus te lYlersela. De volgende schutters van onze vereniging nemen er aan deel. Pr. UJeys Ant» Kuypers P» Uieys G. UJeys Oos UJeys Ant. Drabbels H. Kleven Pr0 UJeys Al. Kuypers Dan Oacobs. M. Smulders Vertrek •- 6c5ü uur. Do secretaris P. Poels.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2