en mij inwoners? Laten we ons dorp bevriogen, waarover van gemeentezijde en publikaties in kranten zo veel te doen is? Doen we zelf niets, blijven we zwijgen..en hoeveel stemmen laten we horen? Wat doen we met do aktiviteiten die we onderhanden hebben? - UJie gaat voetbalveldje (trapveldje) beheren? - 'UJie jaarlijkse kindervakantiewerk? - Sint Nikolaasfeest? - Bibliobus? ja of nee? - Container. - UJie neemt bij algemene parochievergaderingen de algemeen dorpszaken op zich? - UJie onderhoudt de huidige contacten met Gemeente Dorps- en UJijkraden enz.? - UJie neemt leiding aan nieuwe initiatieven op welzijnsgebied? - UJegwijsboekje met namen alle verenigingen, jaarverslag? - niet te vergeten; DE SCHANS"??? - wie wordt verantwoordelijken?? - wie haalt abonnementsgelden op? - wie vangt de klachten op, zodat de samenstnl- lors, uitgevers hun rug vrij hebben? - gaan deze mensen door als er geen overkoepe ling is?? UJie praat er voor Castonray bij; - Vergaderingen waar alle verenigingen aanwezig zijn? - Stichting Samenlevingsopbouw met hun vele diensten? - Gemeente (Gemeenteraadsleden hebben de steun van Dorps- en iUijkradon)? - Rayoncommissie Venray? - Vergaderingen alle Dorpsraden? - Begoleidingscomitê Kerkdorpenfractie? - St. Oda woonvereniging? - Vormingscentrum ^Jongvolwassenen? DCS PSRAAO De leden van de huidige Dorpsraad zouden graag zien, dat U nu ook eens 't woord nam. UJat vindt U ervan?? Moet de Dorpsraad-Parochieraad verdwijnen?...........? Is ar iemand alsnog bereid mee te werken? 't Gaat voornamelijk over mannelijke mede werkers. Dient de Dorpsraad toch nergens voor......... IYIoet de raad anders georganiseerd worden?? Hoe?? Geef eens wensen, suggesties, mondeling of schriftelijk aan de leden van de Dorpsraad. Over 14 dagen komen we weer bijeen om Uw reacties te bespreken. Zegt U ja togen de Dorpsraad........... Doe er dan iets aanü Geef reacties - negatieve of positieve - LAAT HOREN Hl Uw Dorpsraad?

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2