- 5 - vervolg verslag B.V.V. 3 - Castenray 3; te het achteriuerk van een van onze spelers als bal, doch ook bij dit inoidontJver loren wij niet onze zelfbeheersing en gingen ons lekkor douchen. Dammer dat mon zulke incidenten als het laatste niet op het ruilformulier vermeldt. Handbooqschutteri.i "De Batavieren"; Afgelopen weck werden de volgende prijzen behaald bij het 75-jarig bestaan van Diana Venray; Ereklasse - 1ste zestal 1,234 p. Het ereteken in deze klaase; Fr, Uieys met 226 punten, Klaase C - 2de zestal 1ste prijs met 118^punten. De prijzenkast is hierdoor weer aan merkelijk met een mooie collectie uit gebreid. UJij hebben de laatste jaren zoveel prijzen behaald dat wij nog geen overzicht meer hebben in de prij zen. Het is geweldig wat onza schutters wccx gepresteerd hebben. Onze hartelijke gelukwensen vooral de bohalers van het ereteken, het hoogste wat te behalen is. Vooral ook G, Cremers ga zo doorj Klaase D - 3de zestal 1ste prijs met 1,085 punten - tevens behaalde dit zestal de kampioens- prijs met 89 punten, G,. Cremers ereteken met 204 punten. 4de zestal behaalde de 5de prijs met 875 punten. Personele prijs behaalde iïlaria Cremers 2x2. - Zaterdag, 21 oktober (dus morgen) uitwedstrijd Batavieren Tegalen - Batavieren Castenray, De opstelling is als volgts Fr0 llJeys P, IVays Dos Weys H. Cleven G. Kunen Al. Kuypers Ant, Kuypers Dan Dacobs Fr, Kuypers IYI. Smulders G. dJeys P. Emonts Vertrek; 16.00 uur. UJ« Brouwers P, Reijnders G, Cremers iïl, Cremers Dan Peeters G. do Rijk, G, v, Kuyck, Sportvrienden, dezo vereniging is altijd een zware tegenstander van ons geweest. Laten we ze niet onderschatten. Wat ik van de wedstrijd verwacht dat is dezes dat het een spannondo en gezellige wedstrijd zal zijn waar veel punten zullen worden geschoten (maar uiteindelijk toch een kleine overwinning voor Castenray). Veel succesll De secretaris P. Poels, UJist U dat vorige week B.V.V. 3 - Castenray 3 voetbalden?? dat de tegenstanderss "oen horde nietsontziende middeleeuwse hout hakkers waren?". Dat de redaktie keuze kon doen uit verschillende, met poëtisch door spekte volzinnen, geschreven verslagen van deze wedstrijd.....? dat het opgenomen verslag ontsproten is ui de voetbalpen van Dac Dacobs? dat de binnengekomen verslagen nog altijd te lozen zijn? OUD PAPIER. Het oud papior wordt opgehaald; ZATERDAG, 4 NOVEMBER A.S. - (dus bewaren). PUZZELHOEKDEs Oplossing puzzle vorige weeks De naam van het dier is; BOORMOSSEL. Sorry puzzelaars wegens plaatsgebrek kunnen we deze week geen puzzel plaatsen - .volgende week komt er zeker een.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 5