- z - binnen het strafschopgebied en kende hij Oirlo een panalty toe. Aanvoerder iïlar- tien Voermans wist deze kans slechts in tweede instantie te benutten. Verloren partij voor Castenray en dat Girlo vlak voor hot eindsignaal nog op 4-2 kwam, was van mindor belang. Al met al son verdiende overwinning voor D.I.S. Hun goweldige enthousiasme en enorme lichamelijks inzet maakten het onmiskenbare kwaliteitsverschil volledig goed. SPORTPARK OIRLD - CASTENRAY; De aanleg van het nieuwe sportpark Oirlo-Castenray en de bouw van kleedgelegen heden en kantine op het terrein vordert gestadig. De drie speelvelden zijn uitgezet. Ieder veld is voorzien van twoc ballenvangers en het hoofdvcld is afgescheiden door een aluminium veldafscheiding. Ook do doelen liggen gereed om, zodra ds gemaente de velden heeft uitgemeten, te worden ge plaatst, Daarna kunnen de lijnen worden uitgezet. Over de verlichting zijn al besprekingen gevoerd met deskundigen, zodat ook hier aan spoodig begonnen kan worden. De beplanting rond het terrein is geheel gorecd on ligt er keurig bij, Dit mede door hot harde schoffelwork van de bejaarden. Ook de afrastering rond hot gehele sportcomplex is gereed. Slochts do ingang geeft nog vrije toegang tot de terroi- nen. Het parkeerterrein is geëgaliseerd. Dit dient nog afgevuld te worden met zand en grind. Ook de bouw van de kleedgelegenheden en de kantino is in een vergevorderd stadium. Hat dak is geheel gereed. Verleden zaterdag zijn de vloeren van alle kleedlokalen afgowerkt. Komende zaterdag (dus morgen) zal ook de vloer van de kantine en ber ging gereod gemaakt worden. Intussen is men ook bezig met het maken van de ramen en deuren voor de kleedlokalen en de kozijnen van de kantine. Ook de wasruimte is intussen geheel afgewerkt. Zoals U ziet is het een opsomming van werkzaamheden, die reeds gedaan zijn. Maar ook de verdere afwerking bestaat uit een grote opsomming van werkzaamheden, die nog gedaan moeten worden. Het bestuur van de sportstichting dankt allen, die tot nu toe hebben meegewerkt aan de bouw van dit complex,' en hoopt tevens, dat deze personen, en ook zij die tot nu toe nog niet hebben meegewerkt, hun medewerking zullen blijven, of zullen gaan geven, om dit sportpark zo spoedig mogelijk gereed te hebben. Mogen wij wel allen verzoeken niet op het sportterrein of in het gebouw te komen, wanneer hier niet wordt gewerkt. U/ij vragen ook de ouders hun kinderen er op te wijzen, dat het sportcomplex geen speelterrein is. Dit om Vernielingen en ongelukken te voorkomen. Door hieraan Uw medewerking te verlenen helpt U ons zo snel mogelijk te werken. Onze dank hiervoor. Namens de bouwcommissie lïl. Kuypers. WERKZAAMHEDEN SPORTVELD; Voor morgen worden wederom enkele helpers gevraagd. Dan zal nl. do laatste hand gelegd worden aan de vloeren van de kantine, keuken en berging. De muren bij do douches zijn deze week gestucadoord en met het afhangen van de deuren kan zeer binnenkort worden begonnen. Volgens ingowijddn kan er over onge veer een maand gevoetbald worden. Hoe'eerder hoe liever, want bezoekende elftallen geven roods uiting aan hun ongenoegen om hier te spelen. Getuige onderstaande ver slag, overgenomen uit het lijfblad van S.V.V, uit Venray. Commentaar vorder over bodig. Castenray 3- S.V.V. 9 (S.V.C.B.) 0-5 (24 september j.l.) De oerste uitwedstrijd is voor S.V.C.B. niet zonder de nodige dramatiek en humor voorbijgegaan. Toon de meeste Servaasmannen rond half twaalf bij het plaatselijke terrein aankwamen keek men elkaar toch eens scherp in de ogen. Men meende ergens in do Schotse Hoog landen verzeild te zijn, doch de aardappel- en bietenvelden rondom het veld brach ten ons spoedig tot de realiteit terug. Een veld waar de grassprieten even dicht bezaaid liggen als gouden tientjes en doolpalon (de houtworm viert hierin al zo'n tachtig jaar kermis), die bij de

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2