- 2 - antu/oord vond om hior ts spelen. Onder algehele hilariteit haalde de Castenrayso ploeg het net uan hun doel af en ver huisde ormoe naar hot hoofdveld. Enkele minuten later kuiamen ook de Bergense spelers met hun net aandraven en kon het beginsignaal, 10 minuten later dan gepland u/as, gegeven worden. Al heel gauw nam Castenray de leiding door een verraderlijk schot van Dan Arts, dat de keeper volledig verraste. Ook na deze snelle treffer hadden de Castenrayers het beste van het spel en in de 12e minuut vergrootte Jan Kunen uit een schier onmogelijke hoek da voorsprong tot 2 doelpunten; o 2. Iets voor rust kwam de thuisclub meer opzetten, maar onze defensie kweet zich goed van zijn taak en met name de beide vleugclve'rdcdigers, Dan Classens en Aloys Kuypors, wisten al vroeg dc vijandelijke aanvallen af te breken. In de tweede helft ging Castenray door met het uitoefenen van druk. Er kwam weer lijn in het spel en dat resulteerde in oen dorde doelpunt, gescoord door Dan Arts, welke geheel vrij kon oprukken, nadat zijn modespelers de Bergense defen sie volledig uit elkaar hadden gehaald. De wedstrijd werd iets feller en daarbij bleek dat Castenray niet alleen een goede wedstrijdmentaliteit bezit, maar dat de spelers ook boreid zijn zich voor elkaar in te zetten. Ze bleven constant in beweging en schuwden een forse tackle niet. Tien minuten voor hst eindsignaal bracht Dan Swinkels door oon beheerst schot de stand op 0 - 4, zodat we twee zeer belangrijke punten mee naar huis konden nemen, uiteraard tot ieders tevredenheid. f Proficiat tweede elf tali i Ons pas gepromoveerde elftal leverde een prachtige prestatie door thuis met 3-1 van UJanssum 3 te winne. Met 6 punten uit 4 wedstrijden neemt Castenray 2 nu in de tweede klasse X een gedeelde eerste plaats in (Leunen 2 heeft echter nog 1 wedstrijd tegoed). Dit geeft hoop voor de toekomst. UJERKZAAIY1HEDEN SPORTVELD; Voordat de Gemeente de nieuwe sportvelden definitief voor onderhoud zal overnemen, mooten eerst nog enkele hoogst noodzakelijko werkzaamheden worden verricht. Het ba- stuur van S.V. Castenray doet dan ook een dringend beroep op ALLE LEDEN om a.s. ZATERDAG (vanaf 8.00 uur) bij deze werkzaamheden te komen helpen. Breng als het enigs zins kan een schop mee. Ook leden van de A-DEUGD worden verwacht, S.V. Castenray, afd DEUGDVOETBAL; Uitslagen zaterdag. 23 september 1972; Kronenberg Al - Castenray Al 2 - 3. Castenray BI - Venray B2 3 - 3, Programma zaterdag, 30 september 1972; E.tU.C. Al - Castenray Al Aanvang 15.00 uur. Resia BI - Castenray BI Aanvang 15.00 uur. Katholieke Deugd Beweging; Op donderdag, 5 oktober a.s. is er weer een clubavond voor de junioren. De avond begint om 19,00 uur. Do Leidsters. Handbooqschutterij "De Batavieren"; Uitslag van de wedstrijd Batavieren - E.H.S. Er werden 25 pijlen geschoten. Batavieren; 1ste zestal behaalde 1.300 punten, 2do zestal behaalde 1,112 punten. 3do zestal behaalde 986 punten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2