4 - 45 .jaar fanfare "Ons Genoegen" to Oirlo: Ook langs deze weg feliciteren mij namens de gehele Castenrayse bevolking fan— fare "Ons Genoegen". In "De Schans" nummer 31 heeft een volledig programma gestaan over dit jubeleum. UJij willen U er nog even aan herinnerens datas 1-2-3 september a.s. 8—9 -10 september a.s. Belangrijk is 1 september a.s. - 19.30 uur de receptie in de feestzaal, molen weg 7. Verdere gegevens zie "De Schans" nr. 31. Ter gelegenheid van dit feest is er een programmaboekje uitgegeven. Hierin staat o.a. een historisch overzicht. Leuk is het te weten dat "Ons Genoegen" opgericht is als wielrijdersclub met een zangafdeling. 55 leden uit Oirlo, Klein Oirlo en Castenray. Secretaris - penningmeester Oac Geurts uit Castenray. 29 juni 1927 werd "Ons Genoegen" een fanfare. De fanfare bestaat uit 10 bestuursleden, een beschermheer, 4 ereleden, dirigent, instructeur, werkende leden fanfare - 48. leerling-aspirant-leden - 18. werkende leden drumband - 25. Alles bijeen een gezelschap van zo'n 100 leden. Voor Oirlo een felicitatie waard. Uiij hopen dat ook van de zijde van Castenray blijk gegeven worde van bolangstelling en waardering voor deze vereniging. Nogmaals de receptie is 1 september (vanavond) vanaf 19.30 uur. Db Dorpsraad, Uiist U naar wist U, maar wist U ook dat opgeruimd netjes staat? dat ook in deze tijd (U weet wel - milieu-bewust enz.) opruimen niet achter de heg kieperen betekent? dat de Ruiterclub het oud-ijzer opgehaald heeft? dat daarbij de opmerking in de aankondiging luidde "geen auto-wrakken".? dat een wandelaar genietend van Castenrayse natuui-ooHonn (op zoek naar "bromberen") een autowrak tegenkwam....... vers neergekwakt, "opgeruimd" voor de kermis. dat de tekenredactie-man vorige week vergat te tekenen "Dansen." dat dus de kermis niet alléén in het Gemeenschapshuis was, dat er (gelukkig) toch flink gedanst werd. dat de kermis 1972 voorbij is.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 4