- d - vervolg S.VCastenray: 27 augustus a.s.: Griendtsveen 1 - Castenray 1 - (beker). Swolg. Boys 2 - Castenray 2 -14.30 uur. Hegelsom 5 - Castenray 3 - 12.00 uur. S.V. Castenray Afd. Jeugdvoetbal: Indeling competitie 1972 - 1973: Al-lclasse B2-klasse D.I.S. Afferden. Castenray Montagnards. Leunen A2 Resia. Meterik Merselo. Hegelsom Castenray. E.W.C. D.I.S. B.V.V. Venray B2. Kronenberg. Meerlo. E.W.C. Oefenwedstrijden 12 augustus a.s. Castenray A - Hegelsom A2 - 14.30 uur. Wittenhorst B2-CastenrayB - 14,00 uur. 19 augustus a.s. Leunen B2 - Castenray B - 14.00 uur. 26 augustus a.s. Eisschopsbeker eerste ronde. Hegelsom Al - America - Castenray Al - terrein America. B.V.V.BI - Castenray BI - H.R.C. BI - terrein Blitterswijck. Deze week ontvang je de nieuwe contributiekaarten. Zorg direct voor betaling. De contributie bedraagt dit jaar 2,00 per maand. De nieuwe competitie begint op zaterdag, 2 september a.s. Limburgse Vrouwen Beweging: Nu de vacantie's weer ten einde lopen, beginnen de activiteiten weer in de vereniging, o.a. Zwemmen: woensdag, 16 augustus a.s. en elke volgende woensdag van 9 - 10 'uur 's avonds. Lesgeld 2,50 per avond. Sportelke dinsdagavond van 8.30 uur tot 9.30 uur in de gymzaal te O'irlo, vanaf 15 augustus a.s. Bestuursvergaderingwoensdag, 16 augus tus a.s. bij Mevr. Vul lings' - v.'d. Pas eb. aan huis. Aanvang 20.00 uur. Ziekentridium: Begin september a.s. is weer een ziekentridium in het dekenaat Venray. Evenals vorig jaar komt de L.V.B. dezer dagen bij U collecteren om deze dagen te bekostigen. Trimmen: Ook voor de L.V.B. is elke don derdagavond van 8 tot 9 uur trimmen. In verband hiermede wordt er in augustus GEEN wandeltocht georganiseerd. Medische Missiezusters: De medische mis siezusters danken de dames van de r'vriendenkring11 en alle milde gevers van Castenray voor hun gave bij de onlangs gehouden rondgang, die 270,00 opbracht. Lourdes Liefdewerk: Daar er momenteel hier in Castenray niemand meer is die 'c'ontr'fButie ophaalt voor het werk "Zieken naar Lourdes" is ons gevraagd of er een paar dames of meis jes zijn die dit werk op zich willen nemen.(Vele jaren werd dit gedaan door de fam. Roelofs.) Het is niet zoveel werk en hoeft maar éénmaal per jaar te gebeuren. Wie wil dit doen?? Meldt 't even bij mevgê glas-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2