- 2 - vervolg Handboogschutterij maar de heren schutters zijn vast van plan om wat hoger op de rang lijst te mikken. Dat ze het serieus van plan zijn bewijst wel het feit dat ze hier voor een extra oefenavond hebben ingelast en wel op zaterdagavond. Heren schutters er zijn nu twee dfenavonden in de week, n.l. dins dagavond en zaterdagavond, telkens om 8 uur. Sportvrienden, maak van deze oefenavonden een goed gebruik en zeg niet te gauw: "ik heb dit niet nodig" - wil men in conditie blijven en mee kunnen, dan hebben we dit allemaal nodig. Dit geldt voor alle takken van sport, maar voor. de handboog in het bijzonder. De secretaris P. Poels, Katholieke Jongeren .beweging: Zo meisjes, we hebben ons clubjaar weer beëindigd met een kampweek. Voor de oudste groep was het hun laatste jaar. Voor de jongeren starten we weer over eon maand (dit wordt nog bekend gemaakt). Wij weten heel zeker dat de oudste groep, noch de jongste groep deze week niet vlug zullen vergeten, ondanks het slechte weer, waarmee we de maandag van start gingen, het werd toch een gezellige week var wandelen, fietsen, zwemmen, dansen, huilen en lachen, lief desdrama's en kleine vechtpartijtjes, die eindigden in flinke lach buien. De oudste groep had zaterdag nogal moeilijkheden met weggaan, maar wij hadden dan ook niet anders verwacht na het kampvuurfeest van vrijdagavond. Enfin na wat adressen uitgedeeld te hebben en uitgezwaaid door de Swalmse mensen (jongens) fietsten ze toch steeds sneller huiswaarts Na deze, ook voor ons leidsters onvergetelijke week, willen we alle mensen danken die geholpen hebben aan deze geslaagde kampweek. Allereerst onze Geestelijke adviseur, Heneer Pastoor voor zijn in breng voor en tijdens de kampweek, alle ouders die hun dochters aan ons hebben toevertrouwd voor de belangstelling tijdens derouder avond, niet te vergeten onze hulpleidsters die vrijwillig hun vacan- tie voor ons opofferde^ de heer Jeu Houwen die onze bagage verzorg de en aan U allen - HARTELIJKE DANK - ook aan alle meisjes, want zij zorgden voor de nodige zonneschijn - meisjes;nog een plezierige va kantie en tot het volgende clubjaar. De leidsters. Octopus '71: Zoals jullie weten gcan we 12 augustus a.s. op stap. In de Schans van vorige week stond vermeld, dat we naar Arnhem - Ruurlo - Zeeland zouden gaan. Door verschillende omstandigheden kan dit programma zó niet doorgaan. Het bestuur heeft nu een andere mogelijkheid gezocht. Het uitstapje van 12 augustus a.s. ziet er nu als volgt uit: Me vertrekken om half negen 's morgens bij de kerk - richting AMSTER DAM. Behalve in deze stad zelf is er nog veel meer te beleven, o.a, de Ploriade (bloemen kijken, roeien, waterfiets, minigolf, kabelbaan van "links naar rechts" die ongeveef, wanneer je in de stoeltjes zit, 12 minuten duurt, een z.g. "luisterkuil"kermis enz. enz.). Me brengen de dag in en rond Amsterdam door. 's Avonds gaan we naar Ell, waar een gezamelijke dansavond gehouden wordt voor de K.P.J. van Vredepeel, Ell en Octopus '71- Dit kan best gezellig worden. Diegenen, die mee willen, moeten zich schriftelijk opgeven bij Piet EmontsRiet v. Kuyck, Agncs v. Houdt of Nelly Keijzers tegen betaling van 15»= per persoon (o.a. ƒ.5,inbegrepen - entree Ploriade). Opgeven t/..: C. augustus e

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2