- 3 - ven staan en nog nakomen. Als dit bij U het geval is, mogen we dan even een klein berichtje daarover ontvangen en vernemen op welk adres v/ij dit alsnog kunnen afhalen? U zoudt het kannen melden op Leunse- weg 2 te Venray, telefoon 0 A7 80 - 22 4-5. Nogmaals onze hartelijke dank en hopenlijk mogen we nog eens terug komen. Hoogachtend, Pater Jos Verdijk C.S.Sp. Pater L. Debets O.F.M. VERENIGINGEN Dinsdag A juli a.s.: VERGADERING over gemeenschapshuis o.l.v. de dorpsraad. Uw afgevaardigde wordt verwacht op deze BELANGRIJKE bijeenkomst Café v. Rhee - 20.00 uur. De Dorpsraad. LEDEN DORPSRAAD - a.s. donderdag, 6 «juli om 21.00 uur vergadering in café Kuypers. Dit late tijdstip is natuurlijk vanwege het TRIMMEN Bejaardenvereniging Het UITSTAPJE van de bejaarden is op MAANDAG, 10 juli a.s. Bijeenkomst om half 9 ('s morgens) aan de kerk. Handboogschutterij "De Batavieren" Mag ik vanaf deze plaats de schutters hartelijk feliciteren m met de successen die ze behaald hebben en vooral het 2de en 5de zestal zou ik alle lof willen toezwaaien met hun kampioenschappen, dit is voor zo'n kleine gemeenschap toch een geweldige prestatio. Ook was over deze gehele wedstrijd een koningskx-uis verbonden dat G. V/eys v/ist te veroveren. Gerrit van harte gefelici-bcerd, en wij hopen dat het U gegeven mag zijn deze zomer de Nederlandse drie kleur te mogen verdedigen. Zeer zeker zullen we door deze successen een klasse hoger komen te liggen maar gezien de resultaten van deze vier wedstrijden zal het ons niet moeilijk vallen. We hebben bewezen dat wij meekunnen en door eendrachtige samenwerking en een regelmatige training zal dat zeer zeker lukken. Nogmaals hartelijk gefeliciteerd en voor de komen de wedstrijden deze zomer nog voel succes. Vanaf deze plaats maak ik ook van de gelegenheid gebruik U allen een prettige vacantie toe te wensen. Uitslag van de afgelopen zaterdag en zondag gehouden Ade bondswed- strij bij Willem Teil te Oirlo. Ereafdeling 1ste zestal 7<le prijs met 1.231 punten. Klasse C 2de zestal 2de prijs met 1.152 punten. Klasse D 3de zestal 1ste prijs metl.030 punten. Klasse D Ade zestal 5de prijs met 920 punten. Het koningskruis over deze gehele wedstrijd werd behaald door G. V/eys met 232 punten. Personele prijzen behaalde G. V/eys A x 10, mej. M. Cremers A x 7. Schutters boven de 61 jaar G.v.Kuyck Ade prijs met 70 punten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 3