- 2 - PAROCHIE-NIEUWS Week van 1-8 juli a.s. Misdienaars: Jac Wismans en Jos v. Kuyck. Antoon Tielen en Jos Emonts. Hoogmis: Peter en H enk Strijbos. 14.00 uur: Huwelijksdienst bruidspaar Vroemen- Gooren. 19.00 uur: zlg. Lei Heidens. 8.00 uur: ter ere van O.L. Vrouw Altijdd. Bijstand. 10.00 uur: overl. fam. Steeghs-Litjens-Henckens. Boor de week zijn er geen vroegmissen lb.00 uur: huwelijksdienst bruidspaar Tielen-Smits Zaterdag: Zondag V/oensdag Week ver 8-15 juli. Misdienaars: Peter en Henk Strijbos. Jac Wismans en Jos v. Kuyck. Hoogmis: Willie en Jos Duykers. Zaterdag: 19.00 uur: uit dankbaarheid. (V). Zondag: 8.00 uur: jaardienst zlg. Joh. v. Eindt. 10.00 uur: maanddienst zlg. Hendrik Philipsen. Door de week zijn er geen vroegmissen. V/eek van 15 - 22 juli: Misdienaars: Antoon Tielen en Jos Emonts. Peter en Henk Strijbos. Hoogmis: Jac Wismans en Jos v. Kuyck. H. Mis zilveren Huwelijksfeest Vissers - Steeghs. zlg. Martin Wismans. zlg. Gertruda Rambags. bijz. int. zlg. Pieter Beuyssen. jrd. zlg. P.J. Dinghs. gezinsmis (int. offeraars), bijz. int. bijz. int. ter ere van O.L. Vrouw (int. offeraars), maanddienst zlg. Hendrik Philipsen. vaarop pastoor afwezig is, nog intenties ?d wordt, wilt U die dan doorgeven aan de Zaterdag 17. ,00 uur: 19. ,00 uur Zondag: 8. ,00 uur: 10. ,00 uur: Maandag 7. .30 uur: Dinsdag: 7. .30 uur Woensdag 7. .30 uur: Donderdag 7. .30 uur: Vrijdag 7. .30 uur: Zaterdag 7. .30 uur: 19. ,00 uur P.S.zijn er in de dagen, Geachte lezers, de op zaterdag, 17 juni j.l. gehouden kledingactie in Uw en andere parochies mag wel geslaagd genoemd worden. Ondergetekenden willen hierbij hun heel bijzondere dank brengen aan_ alle helners en helpsters die dit mooie resultaat mede hebben mogelijk gemaakt/Het is onmogelijk allen met name te noemen, want zeer velen zijn op een of andere manier in actie geweest: Zij die toestemming gaven en ons op de juiste weg hielpen; vele wagen- bezitters en chauffeurs, laders en lossers; zij die een verzamelplaats beschikbaar stelden en zij die het een en ander gestimuleerd en bege leid hebben. Wilt U, onze dank overbrengen. Dat veel minderbedeelden in onze wereld straks iets menswaardiger kunnen leven, danken zij aan U. God lone het U. Voor degenen die het aangaat nog het volgende; Uit ervaring weten we dat er, om welke reden dan ook, hier en daar zakken kleding zijn blij-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2